Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg gáz úgy esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz úgy esküvőt tartani, hogy én csak a barátaim tudom elhivni mert a rokonaimmal nem vagyok jóban?

Figyelt kérdés
A párom nagy családja viszont ott lenne. Szerinte ez gáz.

2020. aug. 4. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szerinte ez gáz"


X éve együtt vagytok, pontosan tudja, hogy mennyire fáj neked (mert gyanítom fáj), hogy kvázi nincs családod, és neki ez a legnagyobb problémája, hogy az ő rokonai meg fognak ezért szólni???


Jó kis férjet választottál magadnak mondhatom... Gratulálok!

2020. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A vőlegényed a gáz. A családtagokat nem tudja megválogatni az ember, mégis hogy hívnád el őket, ha nem vagytok jóban?!
2020. aug. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem gaz. A mienken kb. 10-20 embernel nagyon maximum nem is lesz tobb, de lehet ennyien sem mert mi sem vagyunk joban a rokonainkkal es baratok kozul is csak azokat hivjuk majd el, akik tenyleg kozel allnak hozzank. En igazabol az egyetlen egy igaz baratomat hivnam csak el szivem szerint. Nem kotelezo a nagy banzaj egy eskuvon, amugyis kettotokrol kene szolnia, nem a rokonsagrol, meg arrol hogy ok mit akarnak.
2020. aug. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 tanús lesz. Pont emiatt. Nem igazán lenne kit meghívni, szóval majd utólag kapnak róla értesítőt, hogy megvolt. :D
2020. aug. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

És akkor most mit akar a vőlegényed? Meghívni az összes családtagodat, akivel nem vagy jóba, hogy ne nézzen ki hülyén a dolog?


Nálunk 107 meghívott volt, nagyjából pont a fele-fele volt az én és a férjem meghívottjai. Nála a barátok voltak többen (kisebb a családja), nálam meg a családtagok voltak többen. Nem csináltunk problémát belőle, és az esküvőn sem volt ebből gond (hogyan is lehetne normális családban).

2020. aug. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén nem értem, hogy miért lenne ez gáz...

Nekem a családom a szüleim, nagyapám és apukám testvére. Nekem nincs testvérem. Igazából a távolabbi rokonság nekem sem kicsi, de nem tartjuk a kapcsolatot. Minek hívjam meg őket?

Ezzel szemben páromnak két testvére van, párral, gyerekekkel és a szülei testvéreivel is évente többször találkozunk. Tehát neki a szűk rokonság is kb. 10-12 fő, nekem meg 4. De kit érdekel? Semmi gáz nincs ezzel, senki sem tehet róla, hogy kinek mekkora a rokonsága

Azokat kell meghívni, akik tényleg fontosak és együtt örülnek veletek.

2020. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a vőlegényed a fura... nyilván nem jókedvedből választottál ilyen családot magadnak. Vagy neki a vendégsereg nagysága a lényeg egyedül, meg hogy ki mit fog mondani?
2020. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gáz, ha te annak tartod. Viszont én a helyedben kétszer meggondolnám a kapcsolatot is ezzel az emberrel, nemcsak a házasságot, aki tudja, hogy milyen helyzetben vagy, és inkább azzal foglalkozik, hogy Józsibácsi mit fog gondolni meg az egyéb külsőségekkel, nem a te boldogságoddal.
2020. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

De most ha mindenki szerint gáz, akkor mit tudsz csinálni? Bérelsz egy kamu-családot? Most ez olyan, mintha azt mondaná, hogy gáz, hogy kék az ég. Oke, de bármi megoldás vagy konstruktív javaslat?

Gondolom eddig is tudta, hogy nem nagyon van családod. Kérdezd meg tőle, hogy akkor mit szeretne, hogyan oldaná meg az esküvőt, hogy ne legyen "gáz".

2020. aug. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!