Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Két éve van egy barátnöm(30),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két éve van egy barátnöm(30), amikor megismertem elmondta hogy az exe (2 éves kapcsolat után) meghalt, es ö meg mindig erössen gyászol (ez volt két évvel az eset után) amikor megismerkedtünk?

Figyelt kérdés
Eleg abszurd dolgokat csinalt peldaul egy tenyér nagysagu tetovalast, ket golfütö az elhunyt delikvens hamvait felhasználva, ( golftanát volt) ha joltudom. Most mar ket eve vagyunk együtt eljegyeztem, viszont egyyre jobban zavar az a tetoválás, ö viszont ragaszkodik hozza. A véleményetekre vagyok kivancsi? Hagynátok vagy takaridjon a dzsuva?

#kapcsolat #gyász #beteg ragaszkodás
2020. aug. 21. 05:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Én meghagyatnám vele. A halál rossz dolog, legalább van valaki, aki emlékezni szeretne arra, aki már nincs vele. Ez az életének az ő része, hagyni kell... nyugi: e mellett fontos vagy te is neki.
2020. aug. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Takarodjon a dzsuva? Én a helyében téged takarítanálak ki az életemből.
2020. aug. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg így beszélsz arról a nőről, akit eljegyeztél??
2020. aug. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tömény undor és hányinger vagy Kérdező!
2020. aug. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tetovalasra irta, hogy dzsuva, nem a hölgyre.Ettol nem lett szebb a szo, ez teny. Főleg, hogy a menyasszonyodnak ennyit jelent.


A kerdesre valaszolva elott is elt, igy szeretted meg, nem csinalt titkot belole. Ne legy feltekeny egy elhunytra, egy tetkora. Nem jo otlet ezen sokat veszekedni, mert szakitas lehet a vege. En sem szedetnem le... es nem azert mert nem szeretnelek, hanem mert az en testem, az én életem es az en multam. Ha fontos neked, es igazan szereted elfogadod a masik embert,akkor is ha nem értesz egyet minden döntésevel, csak azert mert neki igy jo.

2020. aug. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy így elnézlek az írásod alapján, meg a lány múltját nem hinném, hogy valaha ti házasok lesztek.
2020. aug. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Nem igazán vagy döntéshelyzetben. :)
2020. aug. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan azt bírtad mondani valamire, amit egy elhunyt hamvaiból csináltak, hogy dzsuva? A menyasszonyod hogy bírt igent mondani neked?
2020. aug. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha leszedeted vele, magad alatt vágod a fát. Az ilyen kapcsolatokban el kell fogadnia az embernek, hogy talán sosem került volna képbe, ha az ex nem hal meg. Ilyen értelemben örök második akkor is, ha szerelmesek. Egy halottra nem lehet féltékenynek lenni, de a szitu komplexusokat generálhat. Ha ezzel nem tudsz megbírkózni, nem jó párt választottál.
2020. aug. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem látnám rajta szívesen a tetkót, ha mondjuk az exe nevét tetoválta volna magára a nagy szerelemben, vagy hasonló. De ez csak egy emlék egy elhunyt emberről, nem ugyanaz a kategória.
2020. aug. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!