Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 26 évesen hogy öltözködjek...

26 évesen hogy öltözködjek csinosan nőként?

Figyelt kérdés

Szóval túlvagyok egy kisebb fogyáson (~20 kilót fogytam). Emiatt a felesleg miatt korábban csak a farmer-póló-pulcsi kombót hordtam, mert semmi másban nem éreztem jól magam, ezekben is inkább csak rejtegetni próbáltam magam meg próbáltam "eltűnni" az emberek között, így sose hordtam olyan ruhákat, amik igazán tetszettek volna, nem igazán volt soha igazi saját stílusom. Most már jól érzem magam a bőrömben, szeretnék csinosan öltözni, de nem tudom, hogy hogy kéne nekikezdenem. Nem vagyok öreg 26 évesen még, de közben azt se szeretném, ha egy 14 éves szintjén öltözködnék. A stílusérzékem nem annyira jó egyébként, részben ezért is kérek tanácsot, hogy mi az, ami elfogadható egy 25-30 éves nőnek ami se nem túl fiatalos, se nem túl öreges. Nekem az is megfelel, ha weboldalt/youtubert/instagramos személyt ajálotok, akinek NORMÁLIS stílusérzéke van, és nem feltűési viszketeksége meg extrém stílusa. Csak egy normális, de csinos ruhatárat szeretnék...


Köszönöm előre is!



2020. jún. 20. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, gratulálok a fogyáshoz. Nézz körül a gate.shop-on. Rengeteg jó cucc van jó áron. Fiatalos, de mégse tini lányos... csinos és vagányabb cuccok is vannak.

Mi barátnőimmel nagyon szeretjük 27-8 éves korosztály. :)

2020. jún. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Komolyan nem tudod hogyan öltözz 26 évesen? Ha ellátogatnál ruhaüzletekbe, biztos találnál a sok gönc között neked valót. Van tükör is.
2020. jún. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1, köszönöm, megnézem az oldalt!


#2, ha elolvastad volna a kérdést, látnád, hogy sosem foglalkoztam a divattal és rossz a stílusérzékem. Ezért kértem segítséget. Szerinted rossz stílusérzékkel mit tudok kiválasztani magamnak? Kösz a nagy semmit, legközelebb máshol vezesd le a frusztrációdat...


A többi válaszolónak: NEM küldök képet, nem ez volt a kérdés, hogy pont az én alakomra mi jó, hanem az, hogy 25-30 között nőként hogy lehet csinosan öltözködni, mi az, ami még elfogadható és nem túl öreges/fiatalos/extrém/otromba/stb.

2020. jún. 20. 19:19
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok ideges, de pl ha nyitott szemmel járnál, akkor is látnál néhány outfitet, ami bejön, igaz nem sok variációt látni. Az, hogy neked pont az üzletbe vagy a neten melyik blúz, szoknya, leggins, cipő tetszik, az Te neked kell tudni.
2020. jún. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2%
Hány kg vagy most? Ez titok? Mert nekem erre sem válaszoltál. Segíteni csak azon lehet,aki hagyja
2020. jún. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

58 lettem 77-ről, de nem hiszem, hogy ez számítana, mert még mindig az a kérdés, hogy mik azok a stílusjegyek, amit ilyen korban már ne hordjon az ember de még hordhat. Pl egy lábszárközépig érő szoknyában öregnek érezném magam, de egy miniszoknyát amiből majdnem kint van a fenekem, szintén nem vennék fel. De mi az, ami nem közönséges, de nem is öreges még? A térdig érő? Az talán öregesnek hat egy ilyen korú nőn? Vagy még nem? Crop top még hordható, vagy a 14-20 korosztálynak való inkább és ennyi idősen már ízléstelen?

A stílust nem az ember súlya határozza meg, nyilván 80 kilósan is vehettem volna fel szoknyát vagy ruhát, de annyira rosszul éreztem magam a testemben, hogy csak elbújtam kb a sima pucsikban és farmerokban és nem foglalkoztam se a divattal, se azzal, hogy legyen stílusom.

Egy általános képet szeretnék kapni arról, hogy ennyi idősen mit érdemes hordani, HA csinos szeretnék lenni.

2020. jún. 20. 19:51
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

Hát persze, hogy számít! Hogyne számítana. És ha például ehhez az 58kg-hoz van 170cm magasság, arányos medencecsont, valamennyi cici is, akkor bármit felvehetsz, szexis leszel. Térdig érő szoknya, ízlésesen dekoltált egyberuha, egy top és farmer rövidnaci.


De ha pl 160cm vagy, keskeny a medencecsontod, ugyanakkora a derekad is, és a melleid is kicsik (adabszurdum még lógnak és szét is állnak), akkor póló+farmer továbbra is mehet.

2020. jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

25 vagyok kb ennyi kilóval, általában szeretek kicsit nőiesebben öltözködni. imádom a szoknyákat, az A-vonalú pl mindenkinek jól áll. nyáron a maxiszoknyákat is imádom, hozzá a crop topok nagyon jól tudnak kinézni. persze nem az a melltartó méretű, hanem amikor egy vékony sáv van ki az ember hasából. a crop topokat csakis magasított derekú szoknyákkal vagy nadrággal veszem fel, de alapból mindenem magasított derekú.


cipőkből jó a kényelmes rohangálós ballerinacipő, csinosabb darabnak nyárra van pár magassarkú szandálom (ilyen vastagabb nem extrán magas sarkúak)

télen szerintem nagyon csinosak a magassarkú csizmák (szintén nem extrán magas és vékony sarokkal) meg nagyon szeretem a hosszú térd fölé erő csizmákat. jó melegek és rohadt jól néznek ki szoknyával vagy ruhával.


tényleg te tudod igazából mi tetszik neked, pl jól érzed magad csajosabb darabokban? olyat ne vegyél fel amiben feszengesz.


így távolról nehéz tanácsot adni mert tényleg annyira egyedi az egész. menj el több boltba, próbálj fel mindenféle ruhát, akár fényképezd le bennük magad a próbafülkében. ha van olyan barátnőd, akinek tetszik a stílusa, kérd meg, menjen el veled

2020. jún. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8 köszönöm szépen, ezek jó tippek! :)


#7, elég szomorú, ha úgy gondolod, hogy valaki az alkatától függően lehet csak stílusos, öltözködhet csinosan... láttam én 90-100 kg-s nőket is stílusosan, a koruknak megfelelően öltözni, DE én nem voltam képes olyan ruhákat felvenni, mert én rosszul éreztem magam olyanokban.


Amúgy tényleg nagyon rossz a stílusérzékem, ezért tettem fel a kérdést, mert nem akarok úgy kinézni, mint egy bohóc...

2020. jún. 21. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!