Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre elég ha csak tortát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre elég ha csak tortát osztunk a vendégek között és lesz sor meg kóla?

Figyelt kérdés

2020. szept. 2. 10:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
38%

Négy napja tette fel a kérdést, de nem reagált a válaszokra. Meglehet, vagy csupán provokáció, vagy a kérdezőt nem is érdekli a válasz.


Én is azt mondom, ha nincs lagzira pénz, attól még lehet házasodni, de nem kell bulit tartani. Legfeljebb a szűk családi körben, a család összedob egy ebédet, vacsorát. (mint karácsonykor) A távolabbi ismerősöket is meglehet hívni a házasságkötésre, majd szépen hazamennek.

2020. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 geza tozser ***** válasza:
7%

Ha nincs pénz, akkor NE beszéljünk eskűvői ebédről egyáltalán.

Megkell hivni mindkét család tagjait és a szokásos tanukat és a "koszorúslányokat" esetleg egy két barátot innen-onnan egy olcsóbb kis étterembe vasorára vagy ebédre ha valakinél nem lehet azt megtartani...és kész..


De sok mindent hallottam már, de egy "ILYEN" eskűvői ebédről még nem...ez rosszabb még egy névnapi összejövetetelnél is.

A következő lépés?

Legyen -mondjuk- rántorr husos vagy szalámis szendvics és ropi valami szeszes és alkohol mentes ital.

2020. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 geza tozser ***** válasza:
0%

Most olvastam el ujra.

Mi az hogy "osztunk szét"?

Ezek szerint.azt a fajta tortát IS adnátok nekik ami jut vagy amit vettetek, még abban sem lenne választék ugy hogy lenne több féle és mindenki olyat enne amit szeret?


ILYEN elgondolás mellett..-szerintem- jobb ha elhalesztanád az egész dolgot, persze, ha mondjuk MUSZÁLY LENNE az eskűvő, mert már "utban van a gyerek"...az már más....

2020. szept. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
49%
Ha ennyire nincs pénz a lagzira én csak alá írnám a papírt.
2020. okt. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
58%

Mekkora proli parasztok vannak itt...


Attól, hogy valakinek nincs pénze a neuschwansteini kastélyban esküvőzni, attól még akarhat, és tarthat lagzit. Egy kis kerti összejövetel nagyon kellemes tud lenni, én voltam már ilyen esküvőn. Az ifjú pár családja főzte az ételeket és sütötte a sütit. Pár órásra tervezték a kis lagzit, de hajnalig maradtunk. Írtó jó volt, pedig nagyon kis visszafogott, olcsó lakodalom volt.


12-es válaszoló... veled mi mondatja, hogy világraszóló lagzit terveztek egy tortával meg sörrel? :D Vannak még hasonló tévképzeteid is, vagy csak bizonyos esetekben jön rád az agyf...? Egy kerti családi összejövetel pedig minden, csak nem ócska szar. Nyilván nem királyi családhoz méltó szertartást tartottak és amellé szorították be a tortát, hanem az egész esküvősdi visszafogott, szerény volt.

2021. jún. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!