Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Beengedik apám élettársát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beengedik apám élettársát vagy sem, a mostani törvény szerint?

Figyelt kérdés
Csütörtökön lesz az esküvőnk, 2 tanúval akik szülők, és apám élettársa. Mivel nem bejegyzett élettársi kapcsolat, így nem tudom, hogy, beengedik-e? Hiába kérdeztem a hivatalban az illetékest, azt válaszolta, majd kiderül.

2020. nov. 23. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Be.
2020. nov. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
a bejegyzett élettársi kapcsolat Mo-n az egyneműeknek van, ha apádnak nő a társa, akkor nem is lehet ilyenjük ;)
2020. nov. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Olyan bunkó volt ez a nő,hirtelen rá vágtam, hogy nevelő anyám. Erre vissza vágott, hogy akkor egy a lakcímük? Az se egy, hiába laknak együtt. Persze, nő a párja apámnak. :D
2020. nov. 23. 09:29
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
lehet lepontozni, de egy google keresés gyorsan kidoba, hogy a jog elég egyértelműen fogalmaz a témában :)
2020. nov. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem. A tanuknak házasoknak kell lenniük?
2020. nov. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem kell hazasnak lenni. Itt az a kerdes, h apam nője, jöhet-e. Mivel csak testverek meg szülők lehetnek jelen, a rendlet alapjan.
2020. nov. 23. 10:53
 7/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Félreértettem a kérdést. És a rendeletről sem hallottam.
2020. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hivatal válogatja most, hogy hány embert engednek be. Csak és kizárólag a pár + a két tanú, vagy pl. jöhet még pár ember.
2020. nov. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Hiába kérdeztem a hivatalban az illetékest, azt válaszolta, majd kiderül."

Hivatalban dolgozom, mi sem tudjuk. Napról napra változik és ha felülről leböfögnek valamit, akkor úgy kell csinálni. Állítólag szerdán fog valamit még bejelenteni Orbán...

2020. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A központi rendelet egy dolog, de minden hivatalnak megvan a lehetősége, hogy saját maga is hozzon szabályokat. Tehát dönthetnek úgy, hogy senkit nem engednek be, csak a két tanút, és az anyakönyvvezető irodájában kell elintézni az aláírást. Míg lehet, hogy a szomszédos kerületben lehet rendes szertartást tartani szűk körben, pezsgővel, virággal, stb. Tehát ha az adott hivatal nem akarja megengedni, egyedül az anyakönyvvezető jóindulatára van bízva. Hivatalosan nem tehetsz semmit.
2020. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!