Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy lehet feldolgozni ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni ezt az érzést? Milyen opciók vannak helyette?

Figyelt kérdés

Egész életemben arra vágytak, hogy lesz egy szép esküvőm kb 80-100 fős lagzival. A részleteket már többnyire kitaláltam. Az előző párommal idő közben szétmentünk, nem akarta elkötelezni magát. A mostanival nem lenne gond, de a covid miatt nem merünk belevágni. Féltjük a rokonok egészségét. Persze egyelőre a korlátozások miatt nem is lehetne tartani semmit, de jövőre se biztos, hogy felelős lenne.

Most abban gondolkozunk, hogy hogy lehetne a vágyakból és a célszerűségből kompromisszumos megoldást találni. Kíváncsi lennék ötletekre.



2020. dec. 30. 09:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A párom sosem vágyott esküvőre, de mivel én mindig is erről álmodoztam, mostanra már nemhogy beletörődött, de együtt ötletelünk és ő is elkezdett lelkesedni miatta. Az előnyös szempontokat veszi figyelembe, hogy jót bulizhat a családdal és barátokkal, valamint hogy az egyik álmomat teljesíteni tudja. De valóban, ez nem a kérdésemre volt válasz, illetve ha jól elolvasod, akkor megfigyelheted, hogy az elején beszéltem egyesszámban.
2020. dec. 30. 19:14
 12/13 anonim ***** válasza:
73%
Türelem rózaát terem. Ha egy Olimpiát el lehet halasztani, akkor a te kívánságodat is lehet az alkalomhoz igazítani. A kérdés eléggé öncélú. Te kitaláltál valamit, ami a körülmények maitt nem kivitelezhetö. Hát akkor alkalmazkodjál.
2020. dec. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg várnék. Ugyan én nehezen képzelem ebbe bele magam, mert amúgy sem szeretnék sok embert meghívni (30-40 nekünk bőven elég). Nekem inkább az a fontos és ezért várok, hogy ne egy maszknak kelljen esküt tennem, hanem lássam a párom arcát.

Nem lesz örökké covid. Vagy ha köztünk is lesz ez a vírus, idővel ugyanaz lesz, mint az influenza: abba is megbetegednek és meghalnak néhányan, de nincs belőle felhajtás. Meg kell várni, míg változik a politikai kommunikáció...

2021. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!