Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy lehet feldolgozni ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni ezt az érzést? Milyen opciók vannak helyette?

Figyelt kérdés

Egész életemben arra vágytak, hogy lesz egy szép esküvőm kb 80-100 fős lagzival. A részleteket már többnyire kitaláltam. Az előző párommal idő közben szétmentünk, nem akarta elkötelezni magát. A mostanival nem lenne gond, de a covid miatt nem merünk belevágni. Féltjük a rokonok egészségét. Persze egyelőre a korlátozások miatt nem is lehetne tartani semmit, de jövőre se biztos, hogy felelős lenne.

Most abban gondolkozunk, hogy hogy lehetne a vágyakból és a célszerűségből kompromisszumos megoldást találni. Kíváncsi lennék ötletekre.



2020. dec. 30. 09:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Esetleg vártok egy kicsit, hogy vége legyen a covidnak?
2020. dec. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Ha most házasodnék biztosan valami ezoterikus tengerparton. Lagzi úgysem lehet, akkor legyen valami különleges
2020. dec. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen, jó ötlet mindegyik. De 1-es: ki tudja, hogy meddig lesz itt a covid, 1 évig vagy 5?

2-es: utazni se lehet. :(

2020. dec. 30. 09:56
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha a covid nem fog elmúlni gyorsan az oltás hatására, akkor kb mindegy, mert nagyon sok évig nem az esküvő lesz a fő gondod, hanem a bezuhanó gazdaság, elértéktelenedő pénz, munkanélküliség
2020. dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha én erre vágynék, akkor tuti megvárnám a járvány végét. És ha 5 év akkor mi van? Az egész életeteket együtt akarjátok leélni elvileg, akkor meg nem mindegy, hogy vártok-e pár évet az esküvővel vagy sem? Nem igazán értem. Ha nincs külső oka a sietségnek (pl. hitel vagy ilyesmi) akkor tuti nem sietnék vele.
2020. dec. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
A covid épp olyan lesz mint az influenza. Van, volt, lesz alapon velünk él. Arra kár várni, hogy elmúljon. A szigorításokat pedig 1-2 éven belül teljesen fel fogják oldani mert megöli a gazdaságot. Szóval a helyedben türelmesen kivárnám.
2020. dec. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi most tartottunk polgárit, majd 2-3-5 év múlva tartunk egy egyházi esküvőt és akkor arra mindenkit meghívunk. Vagy nem. Megszerveztük az egészet és az utolsó hónapban kellett lemondani, lehet, hogy nem állunk neki még egyszer az egésznek.
2020. dec. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Hát nem tudom. Mi jövő októberre szervezzük. Ha addigra nem cseng le, akkor nem tudok vele mit csinálni. Szeretnék szép esküvőt, 80-90 fős lagzit, de ha jövőre nem jön össze, akkor max tavaszig tologatnám, utána szerintem lemondanék róla.

30 vagyok, lagzi után gyereket szeretnénk. Ez az én mániám, hogy nem akarok se terhesen házasodni, sem kisgyerekkel. Egy olyan bulit szeretnék, ahol el tudom engedni magam, ihatok, és ez szerintem gyerekkel már nem annyira megvalósítható.

Ha mondjuk csak 22 lennék és egy darabig úgy se akarnék gyereket, akkor akár pár évet is hajlandó lennék várni.

2020. dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben az esetben várnék.


Nem attól függ hogy jó-e a kapcsolat, hogy házasok vagytok-e vagy sem. Ha meg ez a vágyad "csupán" annyi a dolgos hogy vársz. Lakodalmat utólag ia lehet tartani ha a hivatalos házasság sürgős.

2020. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

Várnék, nyilván.

De ami nekem feltűnt, és ne vedd kukacoskodásnak. A kérdés arról szól hogy mik a TE vágyaid, hogy TE megtervezted a saját esküvődet. Őszintén remélem, hogy azért a vőlegénynek is van némi beleszólása.

2020. dec. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!