Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért van manapság ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van manapság ennyi ember, aki olyan esküvőre vágyik, mint egy béna születésnapi buli?

Figyelt kérdés
Valami zs kategóriás vendéglő egyik asztalához bekuporodni, olyan ruha, ami elmehetne sima nyári ruhának vagy hálóingnek, megesküdni egy olyan teremben, ahova más szavazni jár... Olyan szomorúak az ilyen esküvők, mint egy születésnapi bulinak a hangulata, amire nem jönnek el a barátaid, ezért anyádék próbálják menteni két tálca aprósüteménnyel.
2021. márc. 5. 09:31
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%
Mert nincs 5M forintjuk 80 fős, rongyrázós lakodalomra. A te értékrended is fura, ha szerinted egy szerényebb esküvő csak sz.r lehet.
2021. márc. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
94%
Én meg azt nem értettem sosem, hogy ki az a barom, aki milliókból etet egy rakás sosem látott rokont, és miért?
2021. márc. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
98%
Miért foglalkozol a másik életével? Miért zavar ez téged? Valaki nem a nagy felhajtásra akarja költeni a pénzt, hanem mondjuk a nászútra, vagy a közös házra.
2021. márc. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
99%

Mert olcsó

Vannak fontosabb dolgok mint az esküvö megülése pl saját ház.

2021. márc. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
94%
Miért van mostanában ennyi önjelölt esküvőszervező?
2021. márc. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
99%
Engem egyébként jobban zavar az, mikor valaki ragaszkodik a nagyszabású esküvőhöz, lagzihoz, közben meg nincs meg rá az anyagi fedezet. Persze, nekem mindegy ki mit csinál, de az szimpatikusabb, mikor belátják mire van pénzük. Itt a gyakorin is van jó pár kérdés, ahol a fél világot meghívják valami távol eső helyszínre, aztán felháborodnak, hogy nem mennek el a vendégek. Mert mindent a vendégekkel meg a családdal akarnak kifizettetni, pluszban várják a tetemes összeget nászajándékba.
2021. márc. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
93%

Én nem értem, miért kellene óriási mindenkinek szóló népünnepélyt rendezni azért, mert mi a párommal ketten házasságot kötünk.

Eleve nem szeretek a társaság középpontjában lenni, eszemben sincs nagyközönséget hívni, hogy annyian foglalkozzanak velem/velünk. A ritkán látott harmadunokatestvéreim kajáját fizetni se igazán értem, mire jó.

Nekem még a bármilyen éttermi buli is túlzás. A párommal kötünk házasságot, a párommal szeretnék ünnepelni.


Mindenkinek mások a prioritások.

2021. márc. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
95%

Voltam egyszer egy olyan esküvőn, ahol megmondták előre, hogy pénzt kérnek, illetve a minimum összeget is, mondván, hogy annyiba kerül a vacsora:D


Szerintem a leghülyébbek szerveznek csak milliós, rongyrázós esküvőt, hogy verhessék magukat, hogy milyen gazdagok, és mennyire szeretik egymást.

2021. márc. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
98%
Amúgy ez téged miért zavar? Ők így gondolják,nekik ez a jó,vagy erre telik,amúgy is minek,mert,hogy annyian elválnak. Az ő dolguk,ne foglalkozz másokkal
2021. márc. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
93%
8 Nem akarok általánosítani, de néztem párszor képeket, videókat gazdag emberek esküvőjéről. Akkor azt gondoltam milyen jó nekik, hogy ilyen szép esküvőjük volt. Aztán nem értem miért, de ezek a párok utána 2-3 év múlva elváltak. :(
2021. márc. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!