Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mikor szokás átadni a nászaján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szokás átadni a nászajándékba szánt pénzt?

Figyelt kérdés
Mikor szokás átadni a nászajándékba szánt pénzt, ha az ifjú pár nem "kért" tárgyi ajándékot? Muszáj a szertartás után kitenni egy dobozt és abba gyűjteni vagy elég a menyasszonyi tánc során?

2021. márc. 16. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem, hogy a ti esküvőtökről van szó?

Semmit nem muszáj. Akár ráírhatjátok a meghívóra a számlaszámotokat is, ha úgy kényelmes. Van, amikor a menyasszonytáncnál adják át a vendégek, van, hogy az este folyamán jelzi a pár/vőfély/ceremniamester/egyéb, hoyg most lehet gratuálni és az ajándékokat átadni. Őszintén szólva ilyen dobozos megoldást ezer éve láttam utoljára, akkor is csak egyszer.

2021. márc. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eddig amin én voltam esküvőkön,ott a vacsora előtt volt az ajándék átadás, a ceremóniamester vagy vőfély bemondta,hogy na most lehet és mindenki sorban állt a pár előtt,akik egy dobozba dobták a borítékot vagy mellettük gyűjtötte a CM. Van aki menyaszonytanckor adja oda,dobja be a dobozba,de ezt gondolom előre jelzi a pár,hogy így kérik,mert ugye nem mindenki marad mindig a menyasszonyi táncig..
2021. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Menyasszonytánckor szokás bedobni, mielőtt táncolsz a menyasszonnyal. Már ha van menyasszonytánc.

Ha nincs, akkor általában van olyan része az estnek, mikor bejelentik, hogy most lehet vinni az ajándékokat.

Ilyen kitett doboz-megoldást én még nem láttam sehol.

2021. márc. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A doboz olyan, mint a perselyezés.
2021. jún. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!