Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány forintra jön ki 2021-2022...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány forintra jön ki 2021-2022-ben átlagosan egy esküvő/fő?

Figyelt kérdés
Lakodalom, vacsorával, éjféli menüvel. Milyen árakkal találkoztatok? Italcsomag és étel függő is persze, de kíváncsi lennék a tapasztalataitokra, hogy mire lehet nagyságrendileg számítani. Főleg Budapest, Pest megye (Etyek és környéke) érdekelne.

2021. máj. 13. 12:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%

Lepontoztok mert 2-3 milliót írtam, miközben nekünk is ennyi volt 80 fővel, alaphangon ha alkohol is fogy az drágább, és simán lehet félmillió, az ebéd ami leves majd második, desszert és üditők, fejenként egy 10 ezres, és akkor fotós, meg esküvői szervező és menyasszonyi ruha meg ceremóniamester, miegymás és 2 millió alját súroljuk....


de már látom erre az oldalra kár korrekt választ adni retardáltaknak, inkább azt írom akkor amit hallani szeretnétek:


500 ezer, na így jó?

2021. máj. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11-es! Én köszönöm a válaszodat, felfelé pontoztalak! Simán el tudom képzelni, hogy ennyire jön ki!
2021. máj. 13. 15:32
 13/15 anonim ***** válasza:
73%
#11 Felpontoztalak most. De szerintem azért nem kaptál rá jó pontszámot, mert már a kérdezőnél sem volt egyértelmű, hogy mire kérdez, az meg egy jó kérdés volt, hogy te mit számoltál bele a 2-3 millióba. Pont a határán volt és nem volt egyértelmű, hogy neked csak a kaja volt ennyi, vagy ennyiből sikerült kihoznod az esküvőt (amúgy szerintem nem sok, hanem kevés az összeg :) ).
2021. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Közben kaptam már ajánlatokat, körülbelül 22000-25000 forint a helyszín, üdvözlő ital vagy pezsgő, vendégváró pogácsa, vacsora (szervírozott leves/előétel, svédasztal, desszert), éjféli étel, korlátlan italfogyasztás (üdítő, sör, bor, kávé, tea) 8 órán keresztül. Rövidital ezen felül van.

80-100 főnél van körülbelül ez az ár, Budapest és környéke, szép, de nem luxus kategóriás helyeken.

Köszönöm mindenkinek!

2021. máj. 17. 17:03
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég drága lett, gondolom, hogy a covid miatt kapkodnak egész évben az ajánlatokért. Nekem amúgy a Nagykovácsi kastély volt a legdrágább, ott majdnem 7 millió volt az az összeg, amit a többi helyen akkor még 2-3 milliónak számoltam.
2021. máj. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!