Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány forintra jön ki 2021-2022...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány forintra jön ki 2021-2022-ben átlagosan egy esküvő/fő?

Figyelt kérdés
Lakodalom, vacsorával, éjféli menüvel. Milyen árakkal találkoztatok? Italcsomag és étel függő is persze, de kíváncsi lennék a tapasztalataitokra, hogy mire lehet nagyságrendileg számítani. Főleg Budapest, Pest megye (Etyek és környéke) érdekelne.

2021. máj. 13. 12:33
1 2
 1/15 Katona Dius ***** válasza:
53%
Elsősorban függ a meghívottak számától is. 5 főre a vacsora nem kerül annyiba, mint 60 főre :)
2021. máj. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
2-3 millió
2021. máj. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Ennyi infó alapján 10ezer és 10millió forint között....
2021. máj. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Ti olvassátok is a kérdést vagy csak jólesik letomfolni a kérdezőt?
2021. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

#4

Én olvastam, de semmi konkrétumot nem ír. Hány fő, milyen jellegű étterem, zenekar, lovashintó, dekor, milyen ruha, milyen helyszín, stb. stb. stb.

(3-as voltam)

2021. máj. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk tavaly márciusban lett volna, akkor 18000 forint/fő körül volt Budapesten a legolcsóbb hely amit 100 főre találtunk (az alatt olyan lett volna, ahol ki kellett volna vinni asztalokat a tánctérhez).


A kaja így 1.8 millió+rövidital+sütemény (50 000)+ torta (100 000) forint lett volna, mert glutén, laktóz és cukormentes sütik/torták is voltak.


Nekünk lett volna 10 szoba foglalásunk, minimális dekor, pénteki nap és így olyan 3.5-4 millióra jött volna ki (covid miatt lemondtuk).

2021. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak a vacsorára és ezzel együtt a helyszínre vagyok kíváncsi, igazatok van, tényleg nem voltam egyértlemű.

Kb. 80 fő.

6-os neked külön köszi! :)

2021. máj. 13. 13:38
 8/15 anonim ***** válasza:

Tavaly voltunk itt esküvőn vendégként, kb. 8-10 ezer volt a menü/fő. Most valószínűleg ők is drágábbak lettek. De még biztosan olcsóbb, mint Etyeken bármi.


[link]

2021. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15-20 ezer/fő
2021. máj. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A helyszín, kaja megoldható 15000 Ft/fő áron. Ebbe még talán a DJ, fotós, szóval a "kötelező" szolgáltatások is beleférnek, tehát az alap szolgáltatás olyan 15-20000 Ft.

Minden más sallang erre jön, tehát a határ a csillagos ég. Mivel a vendégnek nem lesz jobb attól, hogy 2 millió Ft-os esküvői ruha van rajtad, vagy 150 ezer Ft-os, meg hogy repülő hintóval érkezel, mivel ők elsősorban a kaja és a buli miatt jönnek, nem hiszem hogy van értelme, ezeket a plusz dolgokat belekalkulálni a per fő számításokba.

Én úgy voltam vele, hogy a "kötelező"-ből a legjobb minőség kell, persze ár/érték arányosan, így lett egyébként 15-20 körüli az összeg (sajnos a pontos számítások már elvesztek, meg aztán nem is olyan érdekes, nem akartam kicsinyeskedni), de a lényeg h ez a pénz nagyjából vissza is jött az ajándékokból. Minden mást (ruha, virág stb) úgymond a saját örömünkre vettük, ezért azt teljesen külön számoltuk. Ez már csak azért is jó, mert nem száll el veled a ló, és olyan dolgokra fogsz inkább költeni amit a vendégek is szeretnek. Ha a város legjobb cukrászdájából rendeled a tortát, az végeredményben ezerszer jobb, mintha minden vendégnek arany díszes szalvéta van az asztalán, meg a falon virág hegyek amik 2 óra alatt elhervadnak :(

2021. máj. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!