Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ötletek esküvői ruha feldobásá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletek esküvői ruha feldobásához?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egyszerűbb esküvői ruhát választottam, nagyon tetszik,de viszont úgy gondolom kicsit egyhangú. Arra gondoltam, hogy mondjuk a szoknya részét feldobnam valahogy. Pl ezüst csillámmal, vagy kövekkel rajta. De nem tudom hogy kivitelezzem mondjuk a csillámokat, milyen csillámot vegyek és mivel marad a szoknyán?
2021. máj. 17. 12:55
 1/7 anonim válasza:
91%
Egy tiarával
2021. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom, hogy inkább vidd el varrónőhöz. Lehet, hogy te otthon nekiállsz, akkor inkább egy csúnya végeredményt fogsz kapni.
2021. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És ha mondjuk egy színes textilből készült övet tennél rá?
2021. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
18%
Nem tudom mennyire megvalósítható, de szerintem nagyon extra ha a fátyolba bele van hímezve az életetekből egy-egy motívum. Nem az egész fátyolra gondolok hanem mondjuk csak az aljára
2021. máj. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Balinkelnéd a ruhát? Úgy könnyebben tudnánk ötleteket is adni :)
2021. máj. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vetted? Ha kölcsönözted ne nyúlj hozzá
2021. máj. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%

Szia! Meg tudod mutatni a ruhát? Olyan kíváncsi lennék. Én is egyszerűbb ruhát vásároltam. (ez már a 2. ruha, de még mindig nem vagyok kibékülve vele) A legrosszabb az, hogy a barátnőim azt mondják, hogy szerintük nem jó, túl egyszerű, meg hogy nem illik hozzám. A páromnak tetszik, tulajdonképpen nekem is tetszik annyi hogy nekem a hátulja nem tetszik, de azt varrónő meg tudja csinálni. Az a baj, hogy amióta a barátőim elmondák a véleményküket, azóta teljesen elbizonytalanodtam....félek, hogy majd mit fognak gondolni az emberek, hogy nem vagyok elég csinos a saját esküvőmön....

A ruhát is azért vettem meg, mert rábeszélt az eladó....olcsó volt (50 ezer) és én amúgy is venni szerettem volna ruhát, nem bérelni....

Nagyon befolyásolható vagyok, és rossz érzés hogy amikor a barátnőim meglátták a ruhát, akkor nem azt mondák hogy jaj nagyon csinos vagy stb hanem azt hogy vegyek másikat meg meg fogom bánni, meg akkor már inkább költsek rá még de lesz egy normális ruhám stb stb...

Teljesen elbizonytalanodtam és már ott tartok, hogy megint ruhát megyek nézni, pedig a páromnak tulajdonképpen tetszik ez a ruha is...:S

Én már az egészet egy stresszforrásnak élem meg.

2021. máj. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!