Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ha spórolás miatt inkább az...

Ha spórolás miatt inkább az ételekre és egyebekre fordítasz nagyobb összeget, ezért egy szolid, de gyönyörű ruhát olcsón megveszel, nem bánnád meg, hogy a 100 fős lagzidon nem voltál "hercegnős"? 26/N

Figyelt kérdés

2020. jún. 25. 15:12
 1/10 A kérdező kommentje:

Vettem egy varrónő által készített, gyönyörű csipkés ruhát, olcsón.

Barátnőim szerint nagyon szép és illik hozzám.

De attól tartok nem fogom eléggé "ünnepiesen, menyasszonyosan" érezni magam a nagy létszámú lagziban.

A pénz nagy úr, házat is szeretnénk vásárolni, viszont az esküvőt nem kívántuk a barátaink és rokonok nélkül megülni, ezért is lesz nagy a lagzi.

Nem biztos, hogy szeretnénk 100 ezreket kiadni egy bérelt ruhára, viszont snassz menyasszony sem szeretnék lenni...

2020. jún. 25. 15:15
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Akkor sem lennék "hercegnős", ha fizetnének érte. Szóval én nem bánnám meg.
2020. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Én mondjuk nem ragaszkodtam a nagy esküvőhöz sem. Nekem fontosabb volt, hogy azt a 2 milliót ami az esküvőre ment volna el, inkább elutazzak 2 hét nászútra luxus módon, és a többit a házvásárlásba fektessem bele. Így nekem 2 tanús esküvőm volt, és egy gyönyörű nyári ruhát vettem ( amit most is hordható ) Így is szép volt.

De ha nagy lagzim lett volna, akkor sem akartam volna hercegnős lenni. 26 évesen már nem voltam olyan gyerekes, hogy barbibabás herecgnő legyek.

2020. jún. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Vélhetően én nem fogalmaztam megfelelően, mert minden vagyok csak gyerekes nem...

Idézőjelbe helyeztem, mert nem csillivilli-habos-babos ruhát értettem alatta hanem szimplán egy minőségibb, modernebb változatot

2020. jún. 25. 18:48
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Az esküvőknél mindenki a kajára, a hangulatra meg a menyasszonyra emlékszik, szóval ezekbe azért érdemes invesztálni :)
2020. jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te jól érzed benne magad, ha neked tetszik, akkor oké. Ha nem érzed magad jól benne, akkor nem.
2020. jún. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De ha szép a ruha, illik hozzád, és jól is érzed magad benne, akkor miért ne lennél "hercegnős"? Lesz sminked, hajad, körmöd, kiegészítőid, ezek is mind-mind különlegessé teszik az öltözéked. Plusz senki nem fogja rajta látni, hogy olcsó volt, ezt csak te tudod. ")
2020. jún. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A menyasszonyok mindig szépek! Sok boldogságot nektek!

[link]

2020. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha az esküvőnkben nem lenne megalkuvás, szerintem 5 millió alatt nem álltunk volna meg. Úgy jön ki 3 millióból, hogy sok megalkuvás van benne, de ez így is a mi tökéletes napunk és rajtunk kívül senki más ne törődjön azzal, hogy mindez mennyibe kerülhetett!

Részünkről mindennél megvolt a lélektani határ, hogy mennyit vagyunk hajlandóak bizonyos dolgokra költeni. A határ fölé nem esett volna jól menni, ezért mindent addig kerestünk, amíg meg nem lett. A ruhámat pl. jó áron vettem szerintem, a jó ég sem fogja megmondani, hogy nem 260 ezerért béreltem valamelyik szalonból. :)

2020. júl. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kései Sirató ***** válasza:
Úgyis te leszel a legszebb. Csináltass gyönyörű frizurád és legyen gyönyörű csokrod - a ruha árát meg senki se fogja tudni.
2020. júl. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!