Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Lehet bérelni szalagtűző/kerin...

Paradicsom31 kérdése:

Lehet bérelni szalagtűző/keringő tánchoz való hófehér ruhát esküvőre is?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy ezek kölcsönzése sokkal olcsóbb, mintha egy menyasszonyi ruhaszalonból kölcsönöznék esküvői ruhát.

Ezek is szép fehérek, hercegnősek,es úgy néznek ki, mint egy menyasszonyi ruha.



2021. márc. 17. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ruhát bárki kibérelhet, és ezeket nem csak szalagavatóra lehet vinni.
2021. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak nem érdemes elárulni, hogy esküvöre kellene, mert egyböl dupla lesz a bérleti díja.
2021. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké :D köszönöm szépen :)
2021. márc. 17. 14:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. De ugye amiket keringőre adnak bérbe, azok általában több szezonnal ezelőtti ruhák, tehát egyrészt nem annyira divatosak már, másrészt viszonylag sok lány viselte őket előtted.
2021. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Igen, igazad van, erre nem gondoltam :/ viszont, ha jó állapotban van, hátha.. :)
2021. márc. 17. 20:42
 6/6 anonim ***** válasza:
És hány éves vagy? Csak mert ha 35, akkor elég nehezen fogod beadni, hogy középiskolás szalagavatóra kellene (felnőttsuliban nem hallottam még, hogy megtartanák)...
2021. ápr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!