Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Stresszes vagyok az esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stresszes vagyok az esküvő miatt, más is volt így ezzel?

Figyelt kérdés

Én csak egy sima kis szűk körű esküvőt szerettem volna, csak családdal és barátokkal egy bulit. Anyós noszogatására, no meg mert valóban a közeli barátokat szeretném ha ott lennének így most dupla annyian lettünk mint amit szerettem volna, viszont így is csomó barát van akit nem tudunk meghívni és emiatt rosszul érzem magam és stresszelek. Amióta kitaláltuk az esküvőt azóta csak stresszelek kb mindenen.

Gyomoridegem van.

Barátokat nem azért nem szerettem volna , mert nem szeretem őket hanem azért , mert ezekből a dolgokból mindig sértődés van.

Ha a nagyon közeli barátainkat nézzük, akkor az 12 fő.

Viszont ott van akkor legalább 10 fő akik szintén nagyon jó barátok csak akikkel nem tartjuk annyira a kapcsolatot, mert nem a városban laknak.

És ugye akkor még ott van legalább még 10-20 fő akik távolabbi barátok, de mégis a párom jó barátai.

Ezért is gondoltam anno hogy az lenne a legjobb és a legigazságosabb ha a barátokkal egy külön napon tartottuk volna valahol egy olcsó kis kulcsosházban a bulit...akkor oda 30-40 barátot is elhívhattunk volna és nem lett volna ez a megkülönböztetés, hogy most kit hívunk el a szűk körű esküvőre, ami így már nem is olyan szűk körű.

Igazából anyagilag sem engedhetnénk meg 50 fős esküvőt, no meg a vírus miatt meg főleg nem akarom, mert oltás ide vagy oda, féltem a családtagjaimat.

Viszont így is a 20 főből hirtelen 37 lett és egy csomó barát nincs meghívva így sem. Komolyan kezdem azt hinni, hogy az esküvők csak a stresszelésre valók és hogy a legegyszerűbb tényleg a teljesen szűk körű lenne szülőkkel, nagyszülőkkel és testvérekkel. Hiába szeretem imádom a barátaim , és örülök nagyon hogy ott lesznek a közeli barátaink, de ott van a többi barát akik szintén jó barátok. Ez olyan rossz érzés így...:S Más is volt már így? Mit csináljak hogy ne stresszeljek ennyit?



2021. máj. 17. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Nyugodjál meg, attól megnyugszol!
2021. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mit csináljak hogy ne stresszeljek ennyit?" Erre tudom a választ, de nem fog tetszeni: tojd le anyósod és tartsatok olyan esküvőt, amilyet ti szeretnétek.

A miénk kis, 20 fős volt, csak a családdal - semmi stressz, csak meghittség. Szerintem te sem a gyomoridegere akarsz visszaemlékezni az 50. évfordulón.

2021. máj. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát az az igazság, hogy a nagyon közeli barátoknak én is örülök hogy ott lesznek, csak egyszerűen rossz érzés, hogy ott van a többi régi jó barát, akikkel ugyan tényleg ritkábban tartjuk a kapcsolatot de mégis nagyon jó barátok és régóta ismerjük őket. Talán annyi, hogy tulajdonképpen azok a barátok akiket most elhívunk mind itt laknak a városban és messzebb lakó barátokat nem hívjuk meg, de mégis egy-két embert nagyon sajnálok hogy őket már nem hívhatjuk meg.
2021. máj. 17. 19:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

És már ezen mi fog múlni,ha így is 17 fővel több lett? Szerencsére nálunk nem szóltak bele szülők a vendégek meghívásába 1-2 rokontól eltekintve,de tényleg ez a legnehezebb része,hogy kit hívjunk meg. Mi is szűk körűt terveztünk,50 fővel,ami lecsökkent 30ra. Arra is számíts,hogy lesz aki lemondja akár utolsó napokban is.

De ha eleve barátokkal terveztek,akkor nem értem, miért számít az,hogy valaki itt lakik, valaki ott. Barát vagy sem? Szeretnétek ha ott lennének a nagy napon? Akkor hívjátok meg őket is. Mi pl emiatt a szűk kör miatt nem hívtunk kollégákat. Mert ha már ezt meghívjuk,akkor azt is meg kellene és lettünk volna 20 fővel többen. De nem akartuk,meg amúgy sem állnak közel hozzám a kollégáim,csak munka kapcsolat.

2021. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz! Koncentrálj a szerelmetekre, az a nap csak rólatok szólhat!
2021. máj. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
500an voltak a lagzinkban
2021. máj. 19. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
500-an? Milyen volt? Azta!
2021. máj. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Jó volt minden. Falun élünk, egyébként minden ott készült helyben, szorgos nénik keze által. Egyedül a tortákat rendeltük.

A leves, pörkölt nagy üstökben főtt. Disznókat, tyúkokat, marhát vágtak, egész héten ment a készülődés.


Egyik barátunk lagzijába 700an voltunk. Hasonlóan ment ott is mint nálunk.

2021. máj. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7%
Nem semmi! Legközelebb tessék engemet is meghí'ni! ;) Egyszer tényleg kipróbálnám, myen, főleg, ha jó a társaság.
2021. máj. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35%

9

Én már nem tervezek férjhez menni, a társaság nagyon jó volt, reggel 7kor mentek el az utolsó vendégek.

Tényleg mulattunk

2021. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!