Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvön és azt követő vacsorán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvön és azt követő vacsorán lehet ugyan azt a ruhát hordani vagy illik cserélni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 17. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet!

Felénk vacsora után, a bulira szokás átöltözni valami “lazább” ruhába, de ez nincs mindenhol így.

2021. máj. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk senki nem öltözött át, csak én vettem menyecskeruhát. A férfiak levették a zakót, ennyi történt. 😊
2021. máj. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vendégként? Van, aki átöltözik, de én eddig csak nagyon ritkán láttam ilyent.
2021. máj. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Én a menyasszonyiban ültem a kajához, csak a megnyitó tánc után cseréltem göncöt.
2021. máj. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az a szokás, hogy éjfélkor a menyasszonytánc után menyecskeruhába öltözik a menyasszony és HA a koszorúslányokon abroncsos ruha van, akkor azt ők is átveszik.

Más vendégeknél nem szoktam látni olyat, hogy valaki átöltözik, de amúgy ha át szeretnél öltözni, akkor nyugodtan... Én nem szoktam, mert macerásnak érzem még egy plusz ruhát pakolni, ezért inkább olyat veszek fel, ami elég ünnepélyes az esküvőhöz, de egyben kényelmes a vacsorához ésa tánchoz.

2021. máj. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy menyasszonykén vagy vendégként. Vendégként sztem csak kevés helyen tartja magát ez az átöltözős szokás, sztem nyugodtan legyen rajtad ugyanaz a ruha, úgysem rád fognak figyelni... ha meg 1-2 pletykás zsémbes fazon, tojd le, mint mondanak.


Ha te vagy a menyasszony - a menyecskeruha azért még tartja magát mint szokás, de sztem nem szabályszerűen. Én több olyan esküvőn voltam, ahol nem öltözött át a menyasszony (ahol csak vacsi volt, ott kb. soha, de sokan a bulira sem öltöztek át).

2021. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én esküvőn voltam, a menyasszony hajnalig az abroncsos ruhában volt.

Mondjuk az nem fehér volt, hanem arany, de akkor is.


Úgy csinálj, ahogy neked jól esik.

2021. máj. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!