Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol tudnék olcsón alkalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék olcsón alkalmi ruhát vásárolni az esküvőmre? Tippek, árak? Véleményeket várok arról is, nem túl snassz-e, az ötletem?

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 10:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem az a legolcsóbb, ha megvarratod. legalábbis én mindig úgy szoktam.
2008. dec. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Lehet arra már nem nagyon maradt időm. Van még 2 és fél hónapom.

Köszönöm a válaszod!

2008. dec. 8. 10:14
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

"Normál" üzletekben nézelődj, vagyis olyan helyeken, ahol alkalmi ruhákat árulnak ugyan, de nem kimondottan "esküvőit". Ami ugyanis "esküvői", az alapból sok tízezerrel drágább annál, amennyit valójában ér. Viszont nagyon sok "nem-esküvői" alkalmi ruha van, ami mégis tökéletesen megfelel esküvőinek is. Mondom ezt már csak azért is, mert Kedves Nejem is így vette meg a magáét, és kb. húszezerből megúszta - és mindenki csodájára járt, hogy milyen szép ruha, meg hol vette, meg kölcsönkérhetnék-e tőle. :)))


Szóval a kulcs: ne "esküvőit" keress, hanem szépet, és az esküvőinek is tökéletes lesz - és még megfizethető is. :)

2008. dec. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Jó ötlet, akkor majd körülnézek. Nektek is sikerült, nekem is fog!

Nagyon köszönöm a tippet :)

2008. dec. 8. 10:37
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, menni fog - minden további nélkül. Nagyon szívesen és nagyon sok sikert! :)
2008. dec. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a vaterán vagy a teszveszen is érdemes körbenézned hátha ott találod meg az igazit.


Egy próbát megér.

2008. dec. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ott is van lehetőség mondjuk felpróbálni?
2008. dec. 8. 11:48
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
A vatera és a teszvesz netes áruházak (vatera.hu, teszvesz.hu), így az előzetes próba sajnos nem nagyon megy, csak a méreteket lehet nézni.
2008. dec. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez ebben a formában nem igaz.

Ha leütöd a terméket, akkor is lehetőséged van megnézni, illetve az eladóval egyeztetve felpróbálni a terméket.

Ha nem lett jó akkor pedig semleges értékelést adsz, ennyi.

100.000 Ft feletti menyasszonyi ruhák is hírdetve vannak, gondolom próba nélkül senki sem ölne bele ennyi pénzt.

Nézz körül és ha vmelyik tetszik vagy úgy gondolod méretben is jó lenne tudsz üzenni az eladónak. Ha tényleg el akarja adni, nem fog elzárkózni a próba elől hiszen potenciális vevő vagy...

2008. dec. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

de nem is akarsz fehér ruhát? vagy legalább világosat?


én a menyecskeruhámat a Garay téren vettem az egyik butikban. Ott gyönyörű fehér, arany... alkalmi ruhák is voltak, nekem még jobban is tetszettek, mint a szalonokban látott túlcsicsázott ruhák. Az én ruhám 10.000Ft volt. Én a helyedben ott keresgélnék. (Én a menyasszonyi ruhámat varrattam).

2008. dec. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!