Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi penzt adjak ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi penzt adjak ilyenkor?

Figyelt kérdés

Kollegak vagyunk evek ota. Egy honapja kaptuk meg a meghivot a parommal, eheten derult ki, hogy szeretne felkerni koszoruslanynak is. A ruhat o allja, kb 30 E lesz. Az etel-ital is ekorul mozog majd. Beszelgettunk a penzrol, szerinte ugysem jon vissza az eskuvo ara - ha jol tudom, kozel 7 M lesz az egesz.


Szerintetek mennyit illik adni? Parommal tervezunk osszekoltozni es uj butorokat venni a lakasomba. Nem allok rosszul, de 60nal tobbet nem adnek osszesen. Paromnak is kell ruha, le kell utazni Nyiregyhazara, szallasert fizetni.



#esküvő #menyasszony #Menyasszonytanc #Koszoruslany
2021. jún. 16. 07:30
A kérdező szavazást indított:
30/fő
40/fő
60 osszesen + a ruha kolcsonzese
20/ fő
Egyeb: kommentben
24 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Lehet, hogy le leszek pontozva, de egyrészt, ha volt 7 millájuk arra, hogy esküvőt rendezzenek, akkor tényleg ne is várják azt, hogy visszatérüljön, és nem is gondolom, hogy a násznépnek ezt meg kéne téríteni. Nektek az utazás is és a szállás is pénzbe kerül ezekszerint, ergo nemcsak a nászajándék az egyetlen kiadásod ezzel kapcsolatban.

Azt gondolom, annyit adj, amennyit még jó szívvel rá tudsz szánni, és nem kell a terveidet, mint az összeköltözés és a bútorok megvétele tolni. Ha ez max. 30/fő, ami nagyjából a fogyasztásod ára, szerintem teljesen korrekt. Nem gondolom, hogy a koszorúslányruhát neked kéne állnod, mert nyilván ő választja ki neked, nem te magadnak egy olyat, amit máshol is szívesen felvennél később.

2021. jún. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem 50-60 teljesen rendben van. Az meg hogy le kell utaznotok, meg szállás, számomra érthetetlen hogy erre valaki sajnálna költeni. Fel kell fogni utazásnak, nem is értem, ennyi erővel lehet maradni a négy fal között otthon, országon belül meg nincsenek távok.
2021. jún. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Én is 50-et adnék két főre.
2021. jún. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kicsit sajnalom a penzt ra, igen, de legalabb egy nagy eskuvoben lesz reszem. Felfoghatjuk ugy is. Mi ket tanusat szeretnenk a parommal, legalabb ezt is kiprobaljuk :D
2021. jún. 16. 09:03
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Mivel csak azt írtad, hogy kollégád, nem pedig barátnőd, én nem adnék 60 ezret. Normális ember nem a vendégeivel akarja kifizettetni az esküvőjét :) akinek tényleg telik rá, nem hitelből meg anyuci pénzéből rendez nagy flancos lagzit, azt egyáltalán nem fogja érdekelni, mennyi lesz a nászajándék.

A fogyasztásodon felül adj annyit, amennyit tényleg szívesen adsz és kész.

2021. jún. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
#5 A fogyasztás 60 ezer forint, mert ketten mennek.
2021. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!