Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egyedül megyek egy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül megyek egy barátnőm esküvőjére. Mennyi pénzt adjak és mikor? Menyasszonyi táncba rakjam a nagy részét és vegyek mellé valami ajándékot?

Figyelt kérdés
<u style="border-bottom: 1px solid;">rows</u></a>="6">
2014. aug. 17. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
15- 20 ezret adnék, akkor amikor a többség adja.
2014. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Ne adj 15-20 ezret! Csak akkor, ha nagyon sokat keresel. A menyasszonytáncnál adj legfeljebb 5000,-et.
2014. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Borítékba 10.000Ft! Akár az előbulin, ha tartanak akkor odaadhatod! Vagy ha a házasságkötő teremből átértek a bulihelyre, ott egyből odaadhatod!

Táncpénzbe tehetsz 3-4.000Ft-ot.

Igazából fejenként 12.000Ft körül számolnak egy főt!

2014. aug. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is bőven elég kb 5000 ft, nem mindenki milliomos...
2014. aug. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Attól tenném függővé, hogy mennyire puccos helyen lesz a vacsora. Minimum annyit adj, mint amennyibe egy főnek kerül. Kb. 15000-ft.

.

2014. aug. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Én nem keresek túl jól, de én sem adnék 15 ezernél kevesebbet. Nálunk is az a szokás, h kb. fedezd a te részed. És ha valaki leszól emiatt, hogy milyen pénzéhes baromság és aki így gondolja minek csinál lagzit, az kérem, hogy kíméljen meg. Felénk így szokás, és nem azért, mert ezt bárki elvárná....
2014. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!