Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lagzin jó ötlet lenne lejátsza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lagzin jó ötlet lenne lejátszani a "Rains of Castamere" című dalt, és bezárni közben a főbejáratot? Poénos lenne, vagy inkább megrázó?

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 17:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értettem a kérdést, mikor olvastam, nem ismerem ezt a dalt. Aztán láttam, hogy Trónok harca. Ok, én nem néztem ezt a sorozatot, szóval nem esne le, hogy ez most valami poén.
2021. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%
Dedós szint lenne, és kb senki nem értené, mi a helyzet.
2021. júl. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig a GoT-s válaszlehetőséget nem láttam, addig nem is esett le, hogy miről van szó, mert nem néztem a GoT-t... olvastam neten az ominózus epizódról, de a dalt nem ismerem névről és gyanítom, nem is hallottam soha, így nem tudnám hová tenni. Hogy a vendégek többsége beijedne-e, attól függ, hányan nézték közülük a sorozatot, és mennyire parázósak.
2021. júl. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én még most se értem miről lenne szó.
2021. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most rá kellett keresnem, hogy mi ez ,pedig láttam azt az epizódod.

Szerintem is kb 1-2 ember tudná ezt értelmezni.

2021. júl. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Trónok harca 3x9, kb utolsó 10 vagy 12 perc...

Azóta is a legdrámaibb, legnagyobb csavarral rendelkező, legmeghatóbb, stb TV-epizódként tartják számon.

Nyilván aki nem látta-olvasta, hogy mi történt előtte, annak nem lesz izgalmas.

2021. júl. 27. 13:45
 17/18 anonim ***** válasza:
30%

"Nekem most rá kellett keresnem, hogy mi ez ,pedig láttam azt az epizódod."

Akkor tényleg a legdrámaibb és legmeghatóbb TV-epizód lehetett a történelemben.. Oh, wait... :D

De ha a Kérdezőnek ez fontos, akkor amúgy legyen ez a zene, az ő esküvője.

2021. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Én kiáltanék: Rob! Menekülj!
2021. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!