Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen dekoracio lenne jo a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dekoracio lenne jo a puder rozsaszin es a vajszin melle?

Figyelt kérdés
Nem lesz dekoros. Stilusban nem tudom mi lenne a legjobb ezekhez a szinekhez. Pl uszo gyertyas vaza vagy viragok, fa stilus?
2021. júl. 29. 02:37
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
A púder rózsaszín és a vajszín eleve nem illik össze. Úszó gyertyákkal még hányni is fog a násznép alkohol nélkül is.
2021. júl. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
PINK! Látványosabb lett volna. Amugy a fehér, és erős pink
2021. júl. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kései Sirató ***** válasza:
72%

David Tutera ötleteiből tudsz meríteni. Kattints a linkre:


[link]

2021. júl. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Huh... pedig itt elkélne a profi. Ne sajnáld rá a pénzt. Amúgy mi az a fa stílus?
2021. júl. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2021. júl. 29. 12:45
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Én valami kékkel dobnám fel.
2021. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Zöld levél szín és barna. Maradnék a természetes mellett.
2021. júl. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

A hozzászólások színvonalát látva mindig megkérdezem magamtól, hogy ezek az emberek szimplán rosszindulatúak, vagy ennyire megtörte őket az élet, hogy csak mások - név nélküli - sértegetéséből tudnak némi örömhöz jutni? 😂


Csak óvatosan a rózsaszínnel, mert nagyon könnyen lehet közönséges vagy cigányos a végeredmény. Inkább csak a virágok meg egy-két gyertya legyen halvány rózsaszín:

[link]

2021. júl. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A vajszín sztem már alapból nem megy a púderrózsaszínhez, kivéve, ha nem vajszínt értünk ténylegesen alatta, hanem krémszínt, törtfehéret. Kérdés amúgy, hogy szeretnék pasztellesen tartani a színvilágot, vagy fel akarjátok esetleg dobni egy kicsit, vagy akartok neki vmi mélységet adni. Utóbbi esetben természetes fa/fakéregbarna szerintem jól tud mutatni vagy egy sötétkék. Ha pasztellesen szeretnétek tartani, akkor egy világosabb kék - de inkább szürkésebb, nem babakék, mert az már nagyon cukorbabás lenne. Ha valami élénkebbet szeretnétek, akkor szintén valami kéket választanék, de abból egy telített színt, nem türkizt vagy élénk babakéket.
2021. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!