Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fehér vagy rózsaszín sólámpa...

Fehér vagy rózsaszín sólámpa mutatósabb hálószobába?

Figyelt kérdés

Eddig sima sólámpáim voltak és néhánynak érdekesen más fénye volt. Néhány tökéletes volt a szememnek, viszont volt olyan is amelyiknek fénye eléggé erős szinte vörös narancssárgás fénye volt ami valahogy nem tetszett és alig világított igazán. Hogy lehet látni, hogy melyik sólámpa hogy világít ha nem lehet a boltban kipróbálni sima sólámpáknál (narancs)? Na de most nézegettem oldalakat és rátaláltam ilyen fehér sólámpára ami igazán megtetszett de nem tudom milyen fénye lehet egy ilyennek és mennyire hogy mondjam mutatós egy ilyen vagy a sima narancs színű sólámpa jobb? Formáztott sólámpa jobb szerintetek (piramis, gömb) vagy az eredeti forma?

[link]

[link]



2021. jún. 16. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a barack színű jibban néz ki, a teljesen rózsaszín engem a nyers húsra emlékeztet :/

Szóval ha illik a szobádba, én erre szavazok


Egyébként nekem a fehér jobban tetszik, és szerintem elegánsabb is, én magamnak biztos ilyet vennék

De ha a te szobádban nagyjából minden inkább fehér (tehát az összkép fehér), akkor színeset válassz


Ami a formát illeti: szerintem fehérből a gömb hülyén néz ki, barack színűből elmegy, de én a piramisra szavazok

Esetleg valami szép virág alakú


Hogy milyen fényük van azt nem tudom



(Ja és amilyen képet belinkeltél a rózsaszínhez, én az olyat nevezem barack színűnek)

2021. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, nekem ez a nyers hús-rózsaszín:

"Rábalux sólámpa Rock 1 x 15 W vásárlása az OBI -nál" [link]

2021. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is a fehérre szavazok !
2021. jún. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!