Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit csináljak, ha lebetegedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha lebetegedtem egy esküvő előtt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egyik jó haveromnak lesz esküvője szombaton, de estére belázasodtam és borzasztóan rossz a közérzetem, fáj a fejem. Nem arról van szó, hogy nem szeretnék elmenni. Sőt, szeretnék ott lenni amikor kimondja az igent. De így ezt nem fogom tudni bevállalni, tekintge hogy 120km-re van tőlem az esemény ráadásul. Olyan kellemetlennek érzem a szitut, hogy adjam a tudtára? Illetve a pénzt amit szántam nekik képeslap formájában jó, ha elküldöm?

2021. júl. 30. 04:31
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Pénzt postán ne küldj semmi esetre, el fog tűnni. Inkább add oda személyesen.

Most, mikor sokan pánikolnak a korona miatt, szerintem meg fogja érteni, hogy lázasan nem szeretnél kockáztatni.

Koronagyorstesztetet tudsz venni valahol? Ha negatív, akkor egész nap coldrex, és kakukkfű tea mézzel. Vagy csak a tea, vírusölő hatású, jobb mint a legtöbb gyógyszer. Szombaton meg meglátod, hogy érzed magad.

2021. júl. 30. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Mondd el, hogy beteg vagy és sajnos nem tudsz menni. Amint meggyógyultál keresd fel, utólag gratulálj és add oda a pénzt.
2021. júl. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
meg bejelentkezhetsz videohívásban is. tuti lennének olyan rendesek, hogy közvetítenek
2021. júl. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel és mondd meg minél hamarabb! Mondd, hogy nagyon szerettél volna ott lenni és ha felgyógyulsz, mindenképp szeretnél nekik gratulálni személyesen is (akkor oda tudod adni nekik az ajándékot is). Postán tényleg ne küldj pénzt, mert drága képeslap fog érkezni.
2021. júl. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy kovidos vagy, nehogy elutazzál! Hívd fel, és mondd el neki, mi történt, és ha meggyógyultál feltétlenül találkozni szeretnél vele, de a pénzről ne beszéljél, az olyan megalázó, legalábbis nekem.
2021. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!