Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire kínos, ha egy lagzin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kínos, ha egy lagzin laptopról megy a zene?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon kicsi a költségvetésünk. A lagzi 50 fős lesz, és próbáljuk összehúzni a nadrágszíjat, ahol lehet (az ételen és italon nem spórolunk, valamint az étterembérlés és a fotós is sok pénzt elvisz), pl. a menyasszonyi ruhámat is kihoztam 10.000 Ft-ból. Mivel kevés pénzből gazdálkodunk, így élőzenére nem akarunk költeni, ezért gondoltuk, hogy laptopról menne a zene (így mindig az szólna, amit a násznép akar).

Szerintetek ez nagyon kínos? Nem fogja megölni a hangulatot?

Esetleg voltatok már olyan lagzin, ahol így oldották meg?



2021. aug. 25. 23:01
A kérdező szavazást indított:
Szerintem teljesen rendben van a laptopos megoldás, én élvezném így a bulit.
Kicsit furcsállnám, de nem rontana a hangulaton.
Gáznak tartanám, megölné a hangulatot.
71 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Semennyire. Jól kihangosítod, megfelelő hangerősítővel,

aztán adj neki.

2021. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem minden lagzira hívják meg a száztagút. Az, hogy laptopról megy a zene, szerintem tök oké, a ti lagzitok, nektek kell, hogy tetszen, nem másnak.
2021. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Élőzene a trend, de van laptopdj, a spotyfi ban is biztos van már lagzis "ràdió"
2021. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem gáz. Én voltam ilyen esküvőn, tök jó buli volt. Viszont csináljatok listát vagy bízzátok egy emberre, mert ha elkezdődik a "mindenki azt rak be amit akar", akkor kaoszba fog fulladni az egész.
2021. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
20%
ha senki nem tudja honnan megy és azért minimum egy hangszóróból szól, akkor rendben van. de hangszóróval sem biztos hogy elég hangos lenne
2021. aug. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

Mehet!

De 1, Megfelelő hagositas kell!

2, Ossze kell valogatnod vsgy 6 oranyinzenét!

3, vőfély legyen

2021. aug. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
8%

Artisjus likes this.


37F incel

2021. aug. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szerencsére van hivatásos vőfély a rokonságban, úgyhogy az ingyen megoldódott.
2021. aug. 26. 03:23
 9/20 anonim ***** válasza:
10%
Mindegy: városon nem nézik, falun elmegy. Főleg, ha jaú mulatós, nagyon, akkor meg no problémó.
2021. aug. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Zsany85 válasza:
88%
Szia semmi se kínos vagy ciki a ti esküvőtök. Tapasztalatom, hogy ha engeditek, hogy mindenki választhat mi szóljon káosz lesz. Mi is kB 50 fős tervezzük, étel, ital minőségű azon nem spórolunk. Viszont nagyon sok ár ajánlatot kértem. Vőfély, zenész, fotós, stb. Így tudtam kalkulálni. Fontos hogy ti érezzétek, jól magatokat. Nagyon sok szolgáltatás van amin lehet jól spórolni,csak utána kell járni 😊
2021. aug. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!