Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire kínos, ha egy lagzin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kínos, ha egy lagzin laptopról megy a zene?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon kicsi a költségvetésünk. A lagzi 50 fős lesz, és próbáljuk összehúzni a nadrágszíjat, ahol lehet (az ételen és italon nem spórolunk, valamint az étterembérlés és a fotós is sok pénzt elvisz), pl. a menyasszonyi ruhámat is kihoztam 10.000 Ft-ból. Mivel kevés pénzből gazdálkodunk, így élőzenére nem akarunk költeni, ezért gondoltuk, hogy laptopról menne a zene (így mindig az szólna, amit a násznép akar).

Szerintetek ez nagyon kínos? Nem fogja megölni a hangulatot?

Esetleg voltatok már olyan lagzin, ahol így oldották meg?



2021. aug. 25. 23:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam ilyen lagziban, egyáltalán nem volt kínos. (Pláne hogy manapság egy laptop simán ér milliókat, és a profi designerek, meg a gamerek is sokszor laptopon nyomják.)


Az audio felszerelés legyen tuti, meg maga a zene. Hogy a szgép milyen, az mindegy.

2021. aug. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesómék esküvője volt laptopos, a rendezvényterem meglévő hangosításával. Nem volt klasszikus vőfély, inkább csak "ceremóniamester". Lehetett számot kérni, ha volt hozzá üzenet a párnak, azt beolvasták. Ha épp senki nem kért számot, vegyesen ment mindenféle stílus.Messze a legjobb hangulatú buli volt, amin részt vettem. Mindenki talált kedvére való zenét így, és mindenki tudott bulizni.

A "szintisLaci" zenekaros szerintem sokkal gázabb :)

2021. aug. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem gáz sztem, de azért pár dologra érdemes odafigyelni.

1. Elég hangos-e... nem minden laptop hangszórója szól elég jól ahhoz, hogy egy egész szobát jól beterítsen... ha kérdéses, akkor utána kellene nézni, hogy lehet felturbózni a

2. Még véletlenül se az legyen, hogy Youtube-ról, mások feltöltéseiből játsszátok le a zenét (főleg ha ilyen "kívánságkosár" rendszerben gondolkoztok), mert simán belefuthattok abba, hogy elindítanád mondjuk a "Limbóhintót", és megszólal előtte a "Most a L'oreal termékek 20% kedvezménnyel kaphatók a Notinón"... az eléggé hangulatgyilkos tud lenni.

2021. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
24%
Akartok egy jót bulizni vagy mások előtt akartok felvágni?
2021. aug. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerinted a DJ miről játsza a zenét a lagzin??? Nem cska szinti boy meg vonósnégyes létezik
2021. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
79%

Korábban én is szkeptikus voltam, de tavaly voltam egy esküvőn, ahol így ment.

Nagyon jó volt a hangulat. A mi esküvőnkön is így lesz szerintem, nem csak spórolásból. Egyrészt így a legváltozatosabb. Másrészt elég nehéz jó zenekart találni (voltunk több ilyen esküvőn, egyik sem volt az igazi, meg hát érthető módon a zenei lista/stílus korlátozott). Szintislacit nem szeretnénk.

Érdemes összeállítani a listát és letölteni a számokat, én nem netről raknám be, mert ki tudja, hogy mikor száll el épp. És megkérni valakit, aki kezeli, hogyha valami van (pl. torta), akkor leállítsa.

2021. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem rendben van, ha jó a hangosítás. Emellett ne az legyen, hogy bárki odarohanhat random berakni valamit. Legyen egy lejátszási lista, illetve legyen valaki akire rábízzátok, hogy kezelje.
2021. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, megnyugtattatok. :)

Természetesen előre letöltött, több órányi zeneanyagról lenne szó megfelelő hangosítással (szintén a rokonságban van minőségi hangfelszerelés).

2021. aug. 26. 13:39
 19/20 anonim ***** válasza:
83%
Látom már elég választ kaptál, én csak annyit fűznék hozzá tanácsként, hogy ha van esküvői honlapotok vagy facebook csoportotok, kérd meg ezeken keresztül a vendégeket, hogy mindenki írjon kb. 10-15 számot, amik közül szívesen hallana valamit a lagzin. Ennyi számból csak találtok legalább egyet a pároddal, ami számotokra is vállalható, és akkor mindenki boldog lesz, hogy hallhatja a kedvencét is :D
2021. aug. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon ügyik vagytok,megdícsérlek benneteket.Teljesen fölösleges

emiatt egy csomó pénzt kidobni.

Nálunk is így volt,kiválóan működött.Inkább ezt a pénzt

színvonalasabb kajákra meg magunkra költöttük.

Nálunk nem volt vőfély se, bocsi, de én kissé parasztos,

és fölösleges dolognak tartom ezt is..

Nálunk zene,beszélgetés, tánc volt, nem hiányoltuk hogy

egy idegen baromságokat konferáljon fel időről-időre..

2021. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!