Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok arról, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha az esküvőn laptopról megy a zene?

Figyelt kérdés
A párommal viszonylag kis esküvőt tervezünk. Maximum 50 fő lesz jelen. Nem szeretnénk zenekart, mert feleslegesnek tartjuk, amúgy sem az a nagy mulatós fajta a családunk. A DJ talán még szóba jöhet, de leginkább a saját zene mellett döntenénk. Viszont nagy dilemmánk, hogy akkor ki kezeli a zenét? Hogy lehet azt megoldani, hogy minden gördülékenyen menjen? Kérlek tippekkel segítsetek!:-)Köszönöm.
2014. aug. 17. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ilyet akartunk a 30 fős családi vacsorára. Egy valaki kezelte volna a laptopot, az egyébként is dj-skedő unokatesóm, persze az általunk összeválogatott zenékkel. Én azt gondoltam, hogy ez így elfogadható, de a szüleimk kiverték a balhét, hogy élőzene kell. És mivel a termet, a kaját ők fizették, így a zenekarhoz is ragaszkodtak. Úgy mentünk bele, hogy okés, legyen kétfős zenekar, de ne legyen mulatós zene. Mondták, hogy persze, akkor bulis zene lesz (csavard fel a szőneyget, petróleumláma ilyenek), de zenekarral. Ehhez képest amit először eljátszott a zenekar az egy csárdáscsokor volt. innetől kezdve meg elszabadult a pokol, mert a mulatozást szerető vendégeink folyton mulatóst meg csárdást kértek. és mivel ők a vendégek, és ők ettől érezték jól magukat, kénytelen voltam eltűrni.
2014. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
kicsit basic. az a baj, h annyira nincs hangulata, h sokan szerintem mar csak emiatt nem tancolnanak
2014. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Én Dj-t hívnék. A férjem youtube-er, és emiatt poénból a youtube-ról szóltak mixek (egyvelegek) a vacsi alatt, de ez csak nálunk volt érthető:)
2014. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az egyik barátunk esküvőjén is laptopról ment a zene (ott voltunk vagy 100-an). Az volt a különbség, hogy ott inkább a baráti társaság volt többségben (fiatalok), és mindig mindenki betette azt a zenét, amit szeretett volna. Nagyon jó volt a hangulat, mert így mindig az ment, amit a többség akart.:-)
2014. aug. 17. 21:33
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Megoldható, de azt vedd figyelembe, hogy olyan zene szóljon, ami a többségnek megfelel. vagy legyen változatos, mert a fiatalokhoz és az idősebb korosztályhoz is igazodnod kell.
2014. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább DJt hívnék. Értik a dolgukat
2014. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
M a baj tulajdonképpen ezzel? persze, ha van hangfal az még megfele :D Hülyén nézne ki, ha a laptopra nem lenne rákötve semmi, és alig lehetne hallani szinte a zenét:) Értem, hogy nincs pénz zenekarra. Mint sok más dolgot, ezt is meg lehet oldani! Egyébként sok boldogságot!;)
2014. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
tegnap voltam lagziban, dj volt mert a par nem szereti a mulatost,de neha ment es nagyon orult mindenki, attol jo lett a hangulat, de sokat ultunk mert kb hasonlitott inkabb egy retro bulihoz. es fel1tol 3ig egyaltalan nemvolt zene..
2014. aug. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, mi a baj ennyire a válaszommal? mentem volna orvoshoz, mi? el is szégyellem mindjárt magam.
2014. aug. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én voltam olyan esküvőn, hogy a pár egy barátja küldte a zenét a winampból, mindenki nagyon jól érezte magát :)
2014. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!