Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vidéken manapság kb mennyibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéken manapság kb mennyibe kerülhet egy ilyen esküvő lebonyolítása?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nos párommal vidéken szeretnénk tartani majd az esküvőnket,annyira nem vagyunk nagyravágyóak de azért normális legyen! Mivel szerintem jobb esetben az embernek életében ilyen csak egyszer van ezért nagyságrendileg kíváncsi lennék mennyiből lehet kb. egy ilyet kihozni? Személyes tapasztalatok is jöhetnek bőven akár helyszínnel is vagy árakkal akár tételesen lebontva is! Amit még elfelejtettem: Összességében kb. 60(+-10)ember lenne!

Minden segítséget,tapasztalatot előre is nagyon köszönök mindenkinek! :)



2021. szept. 5. 22:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hűha! Sok válasz érkezett aminek kifejezetten örülök! :)

Egyébként tegnap este beszélgettünk párommal és végiggondolva az ismerősi/rokoni/baráti kört, van rokon akinek egyik szakmája cukrász és jó is benne! Illetve van olyan közös ismerősünk aki dj/zenéléssel foglalkozik és ő is jó benne! Esetleg ha egyikőjük vagy netàn mindkettő be tudna nekünk segíteni az esküvőnk napján(persze anyag árakon felül is kapna + pénzt én nem várnám el hogy ingyen csináljon bármit is!) akkor az nekünk így szuper lenne! Illetve kollégám unokatesója meg fotózással foglalkozik úgyhogy ha kollégám szólna neki az érdekünkben és ő is esetleg bevállalná “baráti” árban akkor megint csak szuper a dolog! :)

Egyébként ahogy számolgattunk és így hogy ezeket az embereket(dj,cukrász,fotós) nem az ismerettségi körből választottuk hanem megnéztünk ezekre a célokra tök idegen random embereket akik ezzel foglalkoznak úgy azt számoltuk hogy kb. 1.6-2M Ft-ból ki kellene hogy jöjjünk szerintem 60-70 fővel kb.

Szerintem reális az ár elgondolásom így, vagy talán még picit túl is lőttem!

Ti mit gondoltok erről?

Egyébkènt mindenkinek tényleg mégegyszer nagyon köszönöm a segítséget! (Eddigi válaszolóknak mindenkinek ment a zöld kéz!) :)

2021. szept. 6. 21:22
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
Amennyihez csak pofájuk van.
2021. szept. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
#11 Arra azért figyeljetek, hogy aki baráti alapon vállalja el, sokszor problémás lehet. Főleg a kolléga unokatestvére. Annyi rémhírt hallani hogy az illető inkább bulizna és mikor számonkérik, azzal védekezik, hogy ő amúgy is csak jófejségből vállalta el. Szerződés, Szerződés!
2021. szept. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 az átlag magyar jövedelemből megfizethető szolgáltatók közül ki ír szerződést?
2021. szept. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
#14 Mindenkivel kell, különben ott ver át, ahol akar. Ez nem fizetés kérdése. Ha szolgáltatót választasz, írtok egy szerződést, hogy ki mit vállal. Annyi sztorit hallani...
2021. szept. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!