Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van más is, akinek rossz volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, akinek rossz volt az esküvője?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy nagyon rossz volt, de egyáltalán nem így képzeltem el a nagy napunkat. A két főprobléma az volt, hogy a fodrászom, akihez évek óta járok és megbíztam benne, épp az nap volt rossz kedvében. Bunkózott végig és el is rontotta a hajamat, pedig sima esküvői kontyról van szó. Végül lett rajta javítva más által, de nem lett az igazi, pedig próbahajam is volt, ami nagyon szép lett, mai napig nem értem a fodrász viselkedését. Tudom, hogy leírva apróságnak tűnik, de nagyon eltudta rontani az összképet, hogy nem illet se hozzám, se a ruhámhoz a hajam.Aztán a vacsorán a nővérem barátja és a férjem egy apróságon úgy összeszólalkozott, hogy verekedés lett belőle, az étterem rendőrt akart hívni. Sajnos mindketten sokat ittak, azóta sem rendeződött a kapcsolat. Nagyon kellmetlen volt az egész, pedig nem vagyunk romák, mégis úgy viselkedtek. Ha visszamehetnék az időben majdnem mindent másképp csinálnék, de egyszer van az embernek esküvője (jobb esetben) és nagyon elszomorít, hogy a miénk ilyen elcseszett lett és inkább rossz emlék, mint jó.
2021. szept. 12. 10:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
92%

"Viszont van millió jó tulajdonsága is és nagyon szerethető ember, 8 éve vagyunk egy pár és szeretjük egymást, nekem is vannak hibáim."

Akkor fogadd el, hogy ez a millió más jó tulajdonságokkal rendelkező emberke elkúrta életed nagy napját az önkontroll nélküli viselkedésével.

2021. szept. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

#9 Ítélkezz csak nyugodtan, engem nem zavar. Rám sose emelne kezet, eddig sem tette.

#11 Próbálom, bosszant is az egész, de igazából a nővérem pasija kezdte és vendégként csinálni a balhét szerintem gázabb, mint az, hogy a férjem kiállt magáért.

2021. szept. 12. 11:13
 13/26 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagytok romák, de pont úgy viselkedtek, veled az élen. Nem baj, ha iszik, agresszív, és tönkretette az esküvőt, csak kár, hogy a fotók a fb-ra nem szépek, mert xar a hajad.

Ugye ez csak troll kérdés?

2021. szept. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
#7-es de az nem indok ma a testvered parjaval verekedett ossze x ido utan megfeledkezel hogy meg se mukkanj ha reszeg es te neked nem tetszik valami es megszolalsz akkor teged ver meg. Ennek az embernek duhkezelesi problemai vannak vagy gyerekkoraban verte valaki. Te dontesed de egy alkohol hatasara aktivizalodo bomba mellett elni bocs a szimbolikus megfogalmazasert ertsd ne szo szerint nagy kockazat. Mi van ha legkozelebb teged ut meg alkoholizalt allapotban mert nem birja a piat. A testvered is jol bevalasztott egy ugyanolyan embert.
2021. szept. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
98%
Leginkabb majd a gyerekeiteknek lesz a legnehezebb ha a parod nem akar onmaga valtozni.
2021. szept. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Rád sosem emelne kezet? Előbb meg azt írod, ha valaki kicsit is felbosszantja, verekszik. Nagyon ideális lehet a kapcsolatotok, hogy te sosem bosszantod fel...
2021. szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

#13 Hogy jön ide a facebook? Nem is használom.

Tudom, hogy probléma a viselkedése és nagyon is változik. A sogórnőjével történtekből úgy látom tanult és már ritkábban is iszik. Az esküvőn nyilván ő is feszült volt és rosszul jött ki az egész. A kérdésem amúgy nem az volt milyen emberhez mentem hozzá, hanem az esküvőre irányult.

2021. szept. 12. 11:35
 18/26 A kérdező kommentje:
#16 Ezt most ne úgy képzeld el, hogy mindenért verekszik. A sógornőjét utálja, állandóan idegesítette szándékosan a nő meg provokálta, de nem ütötte meg, csak akarta, de ott például nagyon jó önuralma volt. Az esküvőn pedig a nővérem párja kötött bele. Amúgy nem verekedős csak hamar ideges lesz.
2021. szept. 12. 11:40
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Pedig jól írják, hogy itt sokkal komolyabb gond van az emberrel, mint a hajaddal. Az összes bántalmazó kapcsolat tipikusan így indul. Aki a saját esküvőjén is Bunyós Pityuba megy át a teljes rokonság előtt, mert valami APRÓSÁGON felhúzták, ott sok jóra ne számíts, pláne úgy, hogy korábban is volt hasonló eset. Azt pedig csak elképzelni tudom, hogy mennyi idegbeteg verbális megnyilvánulása volt, ha ivott vagy csak rossz napja volt.

Ha valaki nagy közönség előtt is képes átmenni állatba, az otthon a négy fal között biztosan az lesz, ha jön valami "apróság". Pl. hideg a vacsora, amikor hazaér a kocsmából.

Természetesen, ha folyamatosan kiváló házi szolga leszel és ehhez jó képet is vágsz és még apróságokkal sem adsz okot semmire, akkor nagyon "rendes" lesz...

2021. szept. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

"Nem verekedős, csak hamar ideges lesz"


Ez a szépített megfogalmazása az "agresszív állatnak". Mint a bűnügyi hírekben a "dulakodás" arra, amikor agyba-főbe vernek valakit.

2021. szept. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!