Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van más is, akinek rossz volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, akinek rossz volt az esküvője?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy nagyon rossz volt, de egyáltalán nem így képzeltem el a nagy napunkat. A két főprobléma az volt, hogy a fodrászom, akihez évek óta járok és megbíztam benne, épp az nap volt rossz kedvében. Bunkózott végig és el is rontotta a hajamat, pedig sima esküvői kontyról van szó. Végül lett rajta javítva más által, de nem lett az igazi, pedig próbahajam is volt, ami nagyon szép lett, mai napig nem értem a fodrász viselkedését. Tudom, hogy leírva apróságnak tűnik, de nagyon eltudta rontani az összképet, hogy nem illet se hozzám, se a ruhámhoz a hajam.Aztán a vacsorán a nővérem barátja és a férjem egy apróságon úgy összeszólalkozott, hogy verekedés lett belőle, az étterem rendőrt akart hívni. Sajnos mindketten sokat ittak, azóta sem rendeződött a kapcsolat. Nagyon kellmetlen volt az egész, pedig nem vagyunk romák, mégis úgy viselkedtek. Ha visszamehetnék az időben majdnem mindent másképp csinálnék, de egyszer van az embernek esküvője (jobb esetben) és nagyon elszomorít, hogy a miénk ilyen elcseszett lett és inkább rossz emlék, mint jó.
2021. szept. 12. 10:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
98%
Ne haragudj, de ez rettentő gáz. Ha a férjednek se annyi önuralma, se annyi intelligenciája, hogy a saját esküvőjén ne verekedjen, ott sok jóra nem számíthatsz. Nekem lesült volna a képemről a bőr, hogy egy ilyen emberhez mentem hozzá. A hajadra pedig csak te emlékszel, senkit nem érdekelt akkor sem, és nem is emlékszik rá senki.
2021. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
38%

Én nem írok semmit, mert meggyőzni téged már nem lehet. Így nem is próbállak.

Az esküvőmön a bátyám susmorgott folyamatosan, mindent fikázott; a kaját, az éttermet, a vendégeket... Igaz, kis esküvő volt, igazi low budget lagzival, a szűk calád gyűlt össze.

2021. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
43%
Az egesz egy magyar orszagimazs.
2021. szept. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
96%
Öhm, te komolyan hozzámentél egy agresszív tahóhoz? Hát, gratulálok, de aztán kérlek, ne gyere ide panaszkodni, amikor majd téged fog megverni.
2021. szept. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként nyugi, te élhetsz rózsaszín szrban de a gyereked életét jól el fogod cs.szni ezzel. Huulyepitssa.
2021. szept. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
86%

Annyira látszik, hogy 8 év pasim-csajom kapcsolat után neked már mindegy volt hogy ki, csak végre vegyen el valaki, ezért kötötted össze az életedet egy agresszív alkoholista bunkóval. Mivel a látszat a legfontosabb számodra, ezért vagy kiakadva az elcseszett hajad miatt.

"nem vagyunk romák" - színre lehet hogy nem, bár elég gyanús, hogy cigány nyelven nevezed a cigányokat és teljesen elfogadott dolog számodra a verekedés, a nőverés és a mértéktelen vedelés ;)

2021. szept. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!