Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van más is, akinek rossz volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, akinek rossz volt az esküvője?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy nagyon rossz volt, de egyáltalán nem így képzeltem el a nagy napunkat. A két főprobléma az volt, hogy a fodrászom, akihez évek óta járok és megbíztam benne, épp az nap volt rossz kedvében. Bunkózott végig és el is rontotta a hajamat, pedig sima esküvői kontyról van szó. Végül lett rajta javítva más által, de nem lett az igazi, pedig próbahajam is volt, ami nagyon szép lett, mai napig nem értem a fodrász viselkedését. Tudom, hogy leírva apróságnak tűnik, de nagyon eltudta rontani az összképet, hogy nem illet se hozzám, se a ruhámhoz a hajam.Aztán a vacsorán a nővérem barátja és a férjem egy apróságon úgy összeszólalkozott, hogy verekedés lett belőle, az étterem rendőrt akart hívni. Sajnos mindketten sokat ittak, azóta sem rendeződött a kapcsolat. Nagyon kellmetlen volt az egész, pedig nem vagyunk romák, mégis úgy viselkedtek. Ha visszamehetnék az időben majdnem mindent másképp csinálnék, de egyszer van az embernek esküvője (jobb esetben) és nagyon elszomorít, hogy a miénk ilyen elcseszett lett és inkább rossz emlék, mint jó.
2021. szept. 12. 10:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
34%

Hát az esküvői frizura elég röhejes problémának tűnik...mármint férfiként :)

A verekedés viszont valóban elég gáz volt...

Én férfi vagyok,és sose értettem mi jó van egy esküvőben,csak egy nap...én nem tudtam sosem élvezni egy esküvőt sem.Nem beszélve arról hogy kidobott pénz.És a rokonságot,barátokat is költségbe kényszerítik a felek.

Abból a pénzből amit rá költöttetek elmehettetek volna egy szép helyre együtt,kettesben.Vagy félrerakhattátok volna a jövőtökre...vagy esetleg a leendő gyereketeknek.

Manapság amúgy már nem nagyon szokták ezt a mondást használni az emberek...hogy egyszer van esküvője az embernek...mert csak elvétve igaz ez.Esküvő vagy válás,egyre megy...jönnek futószalagon.

2021. szept. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Láttam már ilyen értelemben véve "rossz" esküvőt, igen, olyat is, ahol a vőlegény a testvérével verekedett, igen, mert arra az egy napra sem bírt egyik sem ember maradni, és nem takonyra inni magát. Viszont azt is látom, hogy ez egy önként vállalt lelki erőszak tud lenni, mint a karácsony, vagy a születésnap, ahol ha nem teljesülnek az elvárások, akkor érkezik a csalódás. Ezt nézőpontváltással el lehet engedni. Mi fontosabb neked? Hogy volt esküvőd, ami nem sikerült a legjobban, vagy van egy férjed, és arra törekedj, hogy vele a házasságot a legjobban éljétek meg, egymás felé fordulva szeretetben? Én ezt látom fontosnak igazából.
2021. szept. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
En nem ezeken gondolkodnek el. Hanem azon hogy noname dolgon vesztek ossze es ezen verekedtek ossze. Ez nem jo jel.
2021. szept. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Engem is inkább az aggasztana hogy olyan emberrel kötöttem össze az életem és a testvérem is egy olyan emberrel van együtt, aki apróságok miatt verekednek. Az alkohol erre nem mentség.


Van akiből a pia aranyosságot hoz ki, valaki vicces lesz. Aki viszont agresszív az feltehetően amúgy is agresszívabb típus, de az az ember akkor ne igyon vagy csak nagyon keveset.

Szóval két ilyen ember is van a családban.

Engem ez aggasztana inkább.

2021. szept. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
98%

Megértem, hogy miért lesz rossz emlék.

De tényleg nem az lenne a legfontosabb, hogy most kötötted össze az életed egy olyan emberrel, aki a saját esküvőjén verekedni kezd, ráadásul apróság miatt? Nem jó előjel. Én lehet, inkább egy vidám, jó hangulatú válást kezdenék intézni.

2021. szept. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
23%

A fodrászod megtudta, hogy téged vesz el a szeretője, így bosszúból lefeküdt a sógoroddal.

A nővéred csak eztán fog megtépni, nyugi. 🙃

2021. szept. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Természetesen nagyon zavar, ami történt és az is ahogy, de ismerem a páromat, ha iszik és valaki kicsit is felbosszantja akkor robban és semmi se érdekli. A testvére ezért nem is volt ott az esküvőn, mert egyszer majdnem megverte a feleségét aztán ebből óriási balhé lett, nem is beszélnek évek óta, pedig a nő provokálta ki a veszekedést. Viszont van millió jó tulajdonsága is és nagyon szerethető ember, 8 éve vagyunk egy pár és szeretjük egymást, nekem is vannak hibáim.
2021. szept. 12. 11:00
 8/26 A kérdező kommentje:
#6 Ha-ha...humoros vagy.
2021. szept. 12. 11:01
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

‘’ismerem a páromat, ha iszik és valaki kicsit is felbosszantja akkor robban és semmi se érdekli. A testvére ezért nem is volt ott az esküvőn, mert egyszer majdnem megverte a feleségét ‘’


😅😅😅 hallod egy főnyeremény a pasid!! Agresszív alkesz :D na majd jön 1-2év múlva a kérdésed gyakorira, hogy mit csináljak, a férjem megvert részegen.

Ez nőkre is kezet emel? :))) de jóó!


Én nem a fostos hajam miatt aggódnék, hanem hogy jó kis agresszív emberhez mentem hozzá.

2021. szept. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
Pedig tényleg jó poén a #6 :D
2021. szept. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!