Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Baratnőm jövő nyáron férjhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnőm jövő nyáron férjhez megy, nagy esküvő lesz, így szeretnék egy szuper leánybúcsút szervezni is, tudnátok ötleteket ajánlani?

Figyelt kérdés
Egy hétvégi leánybúcsúra gondoltam, mivel nyáron lesz az esküvő, így szóba jöhet az is, hogy esküvő előtt 2-3 héttel leutazunk a Balatonhoz egy hétvégére, ott is kellene különböző programokat csinálni, viszont más ötleteket is nagyon szívesen fogadok, simán eltérek ettől az elképzeléstől is, ha van jobb. Budapestiek vagyunk.

2021. nov. 8. 13:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Ez magára az esküvőre, mert szerintem szuper: vegyél jó sok képeslapot (lehet múzeumshopokban is), és a lakodalom közben titkokban oszd ki ezeket a násznép között, és írjanak ott helyben üdvözlő sorokat a párnak. Ha elkészült adják vissza neked, és te, kb. fél év múlva kezd el egy-két hetente postázni ezeket az ifjú párnak. Nekünk is csinálták, mi is csináltuk másoknak, tök jó érzés ilyet kapni. Kis fáradtság annak, aki levezényli az egészet, de szerintem megéri. Külön izgalom, hogy a pár találgat, hogy ki lehet a szervező.
2021. nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó, tetszik az ötlet, de nem vagyok olyan ügyes, hogy titokban megtudjam ezt csinálni, tuti, hogy észrevenné az ijfú pár, vagy valamilyen úton-módon kiderülne. Tudnál adni ötletet, hogy hogyan legyek ügyesebb?
2021. nov. 8. 13:58
 3/19 anonim ***** válasza:
34%
hát ha kellően sok ember lesz, akkor ne ott legyél, ahol ők. Ha épp táncolnak, vagy épp az ajándékokat veszik át, akkor arra figyelnek, a többieket lehet közben dolgoztatni. Vagy félre is hívhatod őket és hát mondd nekik, hogy legyenek titkos ügynökök erre az időre.
2021. nov. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%
de az se baj, h kiderül, de szerintem annyi minden történik ilyenkor, hogy nem lesz ilyen.
2021. nov. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
1# vagyok: Egy ismerős lány azt a feladatot kapta, hogy kérjen házaséleti tanácsokat idegenektől a 7-es buszon.
2021. nov. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%
A Balatonnál menjetek fel egy kilátóba és kiáltsa a tájba, hogy szeretem a Bélát!
2021. nov. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
1# még: Mi szoktunk vetítést csinálni a násznépnek az ifjú párról. Gyerekkori fotók, illetve a kapcsolatukat bemutató képekből. Lehetnek vicces képaláírások is. Mi ezt sok helyen megcsináltuk, imádták, személyes is, kedves is. Kell egy projektor meg egy laptop, powerpointban össze lehet rakni.
2021. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
7%
Ha az o leanybucsuja. Szervezze o. Minek strapalod magad? Ne tord magad.
2021. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%

Jaj nekem is ki kellett birni egy ilyen kepvetitest volegenyemmel. Mikor masok lagzijan ultunk. Vetitettek. Addig kimentem a noi mosdoba sminkelni 15-20 percre. :D


Johetnek a 0% ok.

2021. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
9# :-D nálunk szerették.
2021. nov. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!