Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Baratnőm jövő nyáron férjhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnőm jövő nyáron férjhez megy, nagy esküvő lesz, így szeretnék egy szuper leánybúcsút szervezni is, tudnátok ötleteket ajánlani?

Figyelt kérdés
Egy hétvégi leánybúcsúra gondoltam, mivel nyáron lesz az esküvő, így szóba jöhet az is, hogy esküvő előtt 2-3 héttel leutazunk a Balatonhoz egy hétvégére, ott is kellene különböző programokat csinálni, viszont más ötleteket is nagyon szívesen fogadok, simán eltérek ettől az elképzeléstől is, ha van jobb. Budapestiek vagyunk.

2021. nov. 8. 13:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%
Vartam a 0% ot :D mi halalra untuk magunkat alatta. Borzalmas volt. De illendosegbol ugy ahogy kibirtuk. Nekunk 2 tanus lesz. Nem vagyunk kivancsiak a tobbiekre. :DDD
2021. nov. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
92%
Borkóstoló, szabadulószoba, kalandpark, vitorlázás stb...
2021. nov. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%

Végre valaki érti a kérdést 🙂Most nem az esküvőről van szó hanem a leánybúcsúról!!

Ha játékokban benne van akkor lehet suemezgetni ezekből, egy vagy kettő elég szerintem egy estére.

[link]

[link]

Ha kicsit zarkozottabb akkor olyat kell ahol nem feltétlenül vonatok be idegeneket, hanem csak ti lányok.

Ha nem szeretitek az ilyen játékokat, merthogy sokan nem szeretik akkor nem kell erőltetni, mondjuk a kéz nélküli tortaevés szerintem én kiprobálom egyszer. Valami vizisportot is kiprobálhattok ha ott vagytok.

2021. nov. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

#9


Minek mész el egy esküvőre, ha nem vagy kiváncsi a menyasszonyra meg a vőlegényre? Azért csak, hogy bulizz egy jót? Nyugodtan otthon is maradhatsz. De ha nem érdekel, már csak tiszteletből sem állok fel, eléggé paraszt vagy, tanulj egy kis illemet. Engem kifejezetten érdekelne egy ilyen vetítés azokról, akiknek az esküvőjére elmegyek. Ha nem érdekelne, az esküvőn sem lennék ott.

2021. nov. 8. 17:44
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudtam nem menni okoska...-.-

Az en volegenyem sosem latott minket sosem kereso magasrol minket letojo draga unokatesoja lagzija volt. Es az volegenyem kerte h menjek el..miatta birtam ki es nem vagtam pofakat! Vegigultem kb teljesen. Bealltam a fotoikra is..mert volegenyem megkert. Aztan hazajottunk es mondta hogy ot se erdekelte csak az anyjaek hisztiztek volna ha nem megyunk..!!!


Szoval okoska. Ezert mentem. Nem akartam.. :D


Es ezek az emberek az en paromnak se koszonnek az utcan.. de a penzt eltettek. Nem is adtam bele. Es igen csak desszertezni mentunk kb. Mert anyosjeloltem hisztizett volna..

2021. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
43%
Na, hát reméljük a 15-ösnek lesz kellemesebb lagzis élménye is majd még! :-)
2021. nov. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Remelem aki lepontozott sose lesz nagyobb orome teljes eleteben..mint az h engem lepontozott. Legyen igy! Az ehyetlen orome ez legyen. Mas sosem.


Igen. Rossz elmenyem van. Es meg jovore var rank 2 ilyen sz#r. Mert a szuk csalad erolteti hogy a tavoli minket magasrol lesz@rø rokonaik lagzijan megjelenjunk. :(

2021. nov. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

#17


Jézusom…te beteg vagy. Esküvőkre inkább ne menj, mert kb. a jelenléteddel megátkozod az egész életüket. Egy lepontozás miatt, ez durva.

2021. nov. 9. 18:50
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

Jajjj kihagytam hogy beletennek kedvesseg csomagot is nagyon kiraly WIFE illetve ha jobban tetszik BRIDE feliratu polo esetleg kabit lehet rendelni online. Meg van ilyen Bride bogre esetleg Wifey bogre. Szerintem aranyos akkor is ha elcsepelt es 28 ezredik bort lehuztak az ajandekrol.


Vagy ha te mar feleseg vagy?? Es volt ilyened ahhoz hasonlo.


Otleteim a durva stilusom ellenere szerintem egesz jok. Vagy ha olyan joba vagytok talan az szamit neki legjobban ha vele unnepeltek. Ez a legnagyobb kincs. Az emberi kapcsolatok de nyilvan csak az igazan jok.


Tudja ezt az en szoros szivem is :D csak a szivem szoros,mert no vagyok!

Poenos kep van szexpozokrol is de elcsepeltnek tartom s talan nem is poen mert mar nincs par a vilagon aki nem probalta ki egymast a hazassag elott.

Mert az a no aki csak akkor engedi magat az..nem kell sajnos a pasiknak igy :( elotte is csinalja mert elvenni gondolom akkor fogjak ha mar megvolt.. Es mar kb nincs olyan h jaj ok elotte sosem csinaltak. De ki tudja hogy jobb.


Szoval a szexpozos tabla bena ajandeknak 😂😂


De a Wife feliratu cuccok tok jok!

2021. nov. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!