Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek a feladata ez ? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek a feladata ez ? Nem kozosen kellene donteni?

Figyelt kérdés

Ha 2 ember eskuvore szanja magat, akkor kinek a feladat intezkedni??

A ruha , a haj, a smink egyertelmu egyedul a no feladat kivalasztani/elintezni.

De egy meghivo,egy viragcsokor, stb stb ilyen aprosagokat nem kozosen kellene kivalasztani/eldonteni?

Ha a ferj azt mondja ot nem erdekli mi milyen az mar regen rossz. En elvarnam hogy ha mar nemis erdekli legalabb az en kedvemer vegyen erot magan , es segitsen valasztani , mondja el neki mi tetszik…… hisz az a nap kettonkrol szolna ! Vagy en gondolom rosszul?



2021. dec. 11. 15:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

10-ből 7 ismerős szervezőcéget bízott meg.

Elmondták, hogy ennyi a lóvé, meg miket akarnak. És ennyi.

2021. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Az oke de ha nincs ra keret mert kis koltsegvetesu eskuvo lenne/lett volna.

Meg az eskuvo szervezo is megkerdezi nagyjabol mit szeretnenek nem?

2021. dec. 11. 15:58
 3/17 anonim ***** válasza:
21%
Ez az asszonyok dolga inkább. Én férfiként nem vagyok egy nagyon dekorálós, ilyesmihez jó érzékűember. Én azt várnám, hogy a nő nyugodtan dolgozzon ezen, aztán az ötleteit mutassa meg nekem, és ha rábólintok én is akkor mehet.
2021. dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3/ as. Ertem. Es ha van 3 valtozat es a no megmerdezi neked a 3 kozul melyik tetszik akkor vevo vagy ra hogy elmondod nem? Vagy ha azt mondja uljetek les es valasszatok egyutt belole.?!

Meg a sajat ruhad azt azer te intezned?

2021. dec. 11. 16:01
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Én nyitott lennék, igen, csak ne várjon tőlem a nő túl sokat, mert nem értek hozzá. 😃
2021. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Nőként írom, hogy én ezért sem akarok, csak polgári esküvőt. Kell a francnak a felesleges stressz ezekkel az "apróságokkal".
2021. dec. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem a legjobb kezdése a közös életnek.
2021. dec. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy csináltuk, hogy elmentünk egy kiállításra együtt (a férjem dobta be az ötletet amúgy), vettem 3 magazint, összeírtam a listát, h miket kell elintézni, átnézte, amit kihagytam, hozzáírta. Ezután én szervezkedtem, ha dönteni kellett, abban segített. Illetve a meghívót ő intézte, mert van nyomdász ismerőse.
2021. dec. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
A pasik 90 százalékát az ilyesmik nem érdeklik szerintem.
2021. dec. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez úgy tórtént, hogy megbeszéltúk, hogy a férjem hagy engem kreatívkodni, úgy készíthettem a dekorációkat ahogy én akartam. De mindig megmutattam az ötletem neki, ő néha hozzáfűzőtt ezt azt, egyik másikban segített is.

Amikor a meghívónkat rajzoltam, akkor megmutattam neki a próba példányt, a vendégek ajándékából is egyet készítettem, rábólintott és tovább szépítettem.


A szöveget a meghívóra együtt tálaltuk ki, a helyszínt, kajákat szintén. A menyasszonyi ruhámat valami kínai oldalról rendeltem 5000 forintért, a táncos ruhám volt a drágább, de ezeket is megosztottam vele, a hajamat én keszitettem, sminkem nem volt.


Szóval mi mindemt meg beszéltünk, osztottunk egymással.

2021. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!