Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek a feladata ez ? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek a feladata ez ? Nem kozosen kellene donteni?

Figyelt kérdés

Ha 2 ember eskuvore szanja magat, akkor kinek a feladat intezkedni??

A ruha , a haj, a smink egyertelmu egyedul a no feladat kivalasztani/elintezni.

De egy meghivo,egy viragcsokor, stb stb ilyen aprosagokat nem kozosen kellene kivalasztani/eldonteni?

Ha a ferj azt mondja ot nem erdekli mi milyen az mar regen rossz. En elvarnam hogy ha mar nemis erdekli legalabb az en kedvemer vegyen erot magan , es segitsen valasztani , mondja el neki mi tetszik…… hisz az a nap kettonkrol szolna ! Vagy en gondolom rosszul?



2021. dec. 11. 15:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

Együtt döntünk tortáról menüről asztaldekor gyűrűt rendeltünk együtt

Közös élet és esemény közös döntés

2021. dec. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%
Lehet, hogy egyszerűen csak el szeretne venni, mindenféle felhajtás nélkül.Nem érdeklik a külsőségek.Annyira nagy baj ez?
2021. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem rolam van szo egyebkent de Hat papirert meg penzert en se hazasodnek.

Ha meg mar azert akkor legalabb valami latszatja legyen. Mer egy nonek ez mindig fontosabb … es jobb esetbe egyszer van az ember eletebe ilyen.

A gyuru a ruha pl alap. Szerintem.

2021. dec. 12. 21:42
 14/17 anonim ***** válasza:
42%
Kommunikáció! Már most nehéz ezt elmondani neki?
2021. dec. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%

"Ha a ferj azt mondja ot nem erdekli mi milyen az mar regen rossz."


Értem, hogy érted, de szerintem ez így komoly túlzás. Egyetértek, hogy együtt a legjobb, és valóban magányos érzés lehet a menyasszonynak, ha a csávója teljesen érdektelen, szóval ez nem oké.


Ugyanakkor tökéletesen megértem, ha a fickó magasról szarik rá, hogy milyen szalvéta lesz a lagzin, vagy milyen virág a csokorban. Igazság szerint engem sem érdekeltek ezek.


Szerintem itt van egy egészséges, széles középút, ami valahol ott húzódik, ahol mindkét félnek kényelmes. Ha a feleségem kikérte a véleményemet, mindig bevonódtam. Nem azért mert érdekelt a szalvéta, hanem mert neki volt segítségre szüksége. Egyúttal persze megvoltak a számomra fontos pontok is.


A komolyabb kihívás inkább az volt, hogy az anyósom viszont túlságosan magáénak érezte a dolgot :).

2021. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Savlekotő ***** válasza:
37%

Ha a ferj azt mondja ot nem erdekli mi milyen az mar regen rossz. En elvarnam hogy ha mar nemis erdekli legalabb az en kedvemer vegyen erot magan , es segitsen valasztani , mondja el neki mi tetszik…… hisz az a nap kettonkrol szolna ! Vagy en gondolom rosszul?


Miért mész hozzá ha már most se érdekled..

2021. dec. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nincs olyan, hogy ez meg az kinek a feladata. Nem mindenkinek ugyanolyan fontosak a "sallang" részei az esküvőnek. Főleg az ilyenek, hogy virág - sok embernek, főleg a férfiaknak ehhez nincs szeme és kb. mindegy nekik. Ettől nem jobb vagy rosszabb az illető, csak mások a prioritásai. Szerintem ha már el akar venni, az bőven oké - ha már kiválasztottál 3-4 opciót, akkor mutasd meg neki, nyilván abból már tud dönteni, hogy neki melyik tetszik legjobban és nincs kirekesztve.


Azt érdemes még letisztázni az elején, hogy melyik része érdekli a szervezésnek... azért az ismeretségi körömben a férfiak inkább akarnak a kajáról meg a zenéről dönteni, mint az "esztétikai vicikvackokról" (és ezt nem sértésből mondom, én biztos, hogy sokat tervezgetném az esztétikai vicikvackokat, ha gyűrűs menyasszony lennék, én szeretem magam körül a szépet :D).

2021. dec. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!