Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire "égő" egyedül menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "égő" egyedül menni az unokatestvérem esküvőjére? 25F

Figyelt kérdés

Unokatestvérem meghívott az esküvőjére. Mondta, hogy nyugodtan hozzam a barátnőm - viccesen, hiszen tudta hogy nincs. :)

Hozzáteszem határozottan nincs kilátásban új barátnő beszerzése.


Mennyire bevett szokás full egyedül elmenni egy esküvőre?

Vagy béreljek egy ál-barátnőt arra a napra?


Nem voltam még esküvőn, kérlek segítsetek!



2021. dec. 26. 22:29
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
83%
Semennyire. Max ott becsajozol.
2021. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

én mentem már egyedül esküvőre, nem egyedül jöttem el

legjobb hely

2021. dec. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
90%
Szerintem nem ciki, a mennyasszony barátnői között meg tuti akad valami csini csaj
2021. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Engem is hívtak, Januárban esküvőre, elég szar időszak szilveszteri buli , after party, utána esküvő.


Kb semmi kedvem nincs menni , én is egyedül mennèk, én poènkodtam a meghivómmal, hogy elhivjam e a legjobb haverom ( nem vagyok meleg ) , de jól bebasznànk , és csak a botrány lenne , így hát nincs mit tenni szavamat adtam egyedül megyek.


A felhozatal:

Nagyjából sejtem azt hogy kik lesznek , így kb esèlytelennek èrzem a csajozàst is, józanon túl kell élni egy pár órát , de legalább lesz egy pár ismerős


Nem leszel egyedül , csak nő nélkül - ne is törődj vele


Unokatesós meg majd vicceskedjen akkor,ha valami fèlresiklik a lakzin - ami könnyen lehet

2021. dec. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 harebell ***** válasza:
100%
Én speciel sosem értettem, miért lenne ciki egyedül menni egy esküvőre. A plusz fő lehetősége adott, ha lenne valakid, de csak ezért összeszedni valakit arra az egy estére szerintem értelmetlen.
2021. dec. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam már többször egyedül esküvőn, nem ciki. :) Gondolj arra, hogy egyrészt rokonok lesznek ott, másrészt olyan emberek, akiket nem ismersz. A rokonaid valszeg úgyis tudják, hogy nincs párod, úgyhogy előttük nem égnél be, egy rakás vadidegen meg lehet, hogy másnap emlékezni sem fog rád, nemhogy még ítélkezzen. Aztán a családból lehet, hogy tudsz valakivel beszélgetni, táncolni is.
2021. dec. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Fiatal srác vagy Simán Lesz ott facér csaj is
2021. dec. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Az adjon nekem pirosat, aki volt màr cigány esküvőn és csajozott is már cigány esküvőn gàdzsi letère
2021. dec. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#8 szóval, lányként csajoztál be az esküvőn?
2021. dec. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Én nőként is mentem egyedül már esküvőre. Az unokatestvéred, szóval a násznép egyik fele rokonod, velük is tudsz beszélgetni, a másik felét ha eddig nem ismerted most megfogod. Ott sem kötelező "becsajozni", nem tudom mi ez a kényszer, hogy esküvőn párban "kell" lenni, úgyis eszel, iszol, beszélgetsz, táncolsz (ha szoktál), nem a párodon lógsz egész éjjel.
2021. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!