Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A volt suliból az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt suliból az összes "nagy nő" már vagy eljegyzett vagy már férjnél van, nála 15-2o évvel idősebb párjával? Ez nem lehet véletlen, nem igaz?

Figyelt kérdés

Mostanában gondolkodtam el a témán. A gimi "legjobb női" vagy "legrosszabb női" mind 15-2o évvel nagyobb párt választottak maguknak, sokan férjhez mentek, még többen jegyesek(2o-21 évesen). Persze egyik adjunktus, másik orvos, a harmadik közjegyző, szóval pénz van bőven. Mit gondoltok, pénz beszél, a kutya ugat? Szerintetek véletlen egybeesés, vagy tényleg ettől boldogok?

Egy régi jó barátnőm is egy nála 15 évvel idősebb pasival állt össze, aki a külföldi útjait finanszírozgatja...hol van az IGAZ szerelem mostanában?!

Persze vannak kivételek, nem általánosítani akarok, de Ti is láttok összefüggéseket a környezetetekben vagy csak én magyaráztam bele?



(nem savanyú a szőlő, nem azért írtam a kérdést, csupán kíváncsiság)


2010. szept. 9. 08:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
én nem tapasztalom ezt, de lehet, hogy csak véletlen. a gimis osztályomból ketten, az általánosból egy lány házasodott meg. pasiknál sehol semmi. pedig 25 múltam.
2010. szept. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Akit csak a gazdag pasi érdekli, érzelmileg satyna emberek. Te ne kövesd a példájukat.A pénz jó ha van, de nem minden, és ez igaz is. Azok meg eljátsszák a boldog szeretőt, párt, csak a pénzért.
2010. szept. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nem követem, sőt, ezt megdöbbentőnek tartom, hogy hányan álltak be a sorba és néha még azon is döbbenek, hogy kik...



Nekem van párom 3 éve, akivel boldog vagyok. Igaz nem vet fel a pénz, de az nem minden:)


még jöhetnek válaszok, köszi az eddigieket

2010. szept. 9. 08:51
 4/22 anonim ***** válasza:
52%

Én csak azt nem értem, ha 3 éve van párod neked is, miért foglalkozol másokkal. Tényleg kicsit úgy néz ki, mintha irigykednél, ha nem is a 15 évvel idősebb pasikra, de arra igen, hogy ti "jártok", ők meg férjnél vannak, eljegyezték őket.


Én szakközépbe jártam, sokan nem tanultak tovább, páran az 5 éves talira már családosak voltak. A 10 évesre szinte mindenki, kivéve az a kb. 5 ember, aki továbbtanult. A családosok közül sokan már el is váltak, volt, aki kisgyerekkel maradt egyedül, nem is egy ilyen volt. Most lesz a 15 éves, hát kíváncsi vagyok.

2010. szept. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim között 17 év van.Apukám az idősebb.De ott szerelem volt mivel apukan elég szegény volt+2 gyermeke volt mikor anyukám otthagyta a házasságát érte.Szoval azért lehet,h van ahhol szerelem van a pénz meg csak mellékes.De ilyenkor télleg a többségnél a pémz kell aztán meg annyi szeretőt tartanak amennyit tudnak.A gazdag embereknél szerintem nehezebb megtalálni az igazit mert nehezen lehet kiszurni,h ki a pénzt és ki őt szereti.

16l

2010. szept. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%

Nekem is van 1 olyan volt oszt.társam aki egy 40 éves pasival van most együtt, és most tudtam meg, hogy 4 hónapos terhes. A pasi arab, porsche-ja van, és Budán egy palotában lakik...A gyerek megszületése után lesz az esküvőjük, de fel KELL vennie a zsidó vallást, héberül KELL tanulnia és hasonlók. Állítólag ki fognak költözni külföldre. Mondjuk ez a lány azelőtt is egy nagyon gazdag pasival volt együtt, főleg mikor kiderült, hogy Audija van :D


De amúgy rajta kívül már egyre többekről hallom, hogy várják a babájukat (21 évesen) vagy már meg is szülték. Folyamatosan hallok az esküvőkről/eljegyzésekről. Én meg...hagyjuk.

2010. szept. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
akkor most arab, vagy zsidó? ez érdekes.
2010. szept. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

o9:o2


Nem nem vagyok irigy sem féltékeny sem sem sem...semmi olyan amire Te éppen gondolsz. Csak elfilóztam a kérdésen, megkérdeztem a véleményeteket ennyi. Ahelyett arra válaszolnál amit kérdeztem kritizálsz, pedig nem ez volt a kérdés.

És nem azzal van "bajom", hogy házasok, házasodnak, jegyesek stb...hanem, hogy ezek a "nagy csajok" és mind 15-2o év korkülönbséggel választottak párt, hiszen azoknak van pénz ellehet tartatni magukat vagy ilyesmi, párnak már egy év után hallom, hogy nem jó a házassága...

amúgy az ők bajuk, én csak kérdeztem, hogy szerintetek van e jelentősége, hogy a pénz miatt, illetve láttok-e hasonlót a környezetetekben.

Ugyanakkor nem mondtam, hogy egyik sem köttethetett szerelemből...csak "tömegével" ez kicsit felettébb gondolkodásra ad okot:)



És úgy érzem nem kell irigykednem, mert lehet, hogy csak évek múlva megyek férjhez, de nem elhamarkodottan és olyan emberhez akit szeretek....



na mindegy eltértünk a tárgytól



Azért kösz a választ

2010. szept. 9. 09:12
 9/22 anonim ***** válasza:
én nem tapasztaltam ilyet a volt osztályomban, egy csajról aki gazdag idősebb csávóhoz ment volna.
2010. szept. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég érdekes nekem. Nem lehet, hogy füllentettek?


Az orvos elég furcsa, mert azok 80 %-ban orvosokkal kötik össze az életüket.

A közjegyző is gyanús, mert ált. ők pont szintén jogászt választanak maguknak vagy politikust. Az ügyvédeknél és más területen dolgozó jogászoknál láttam "mezei" társat is, de pont a közjegyzőnél és bírónál nem nagyon.


Még az egyetemi tanár hihető, főleg, ha műszaki részen van.


Ezek a foglalkozások annyira nem is hoznak sok pénzt, kivéve talán az orvost, ha idősebb darab, a hálapénz miatt. Csak nagy a képmutatás és a külsőségekre költenek többet, ált. a lakások örökségek, nincs rajtuk hitel, úgy könnyebb.

2010. szept. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!