Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinéztem szalonban egy ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinéztem szalonban egy ruhát és próbáknál csak kézbenfogva hordhattam az uszályrészét és lelkemre kötötték hogy majd a lagzin is csak úgy...stb. Ez mindenhol ilyen elvárás?

Figyelt kérdés
2022. febr. 3. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha megveszed, akkor nem
2022. febr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szalagavatóra kölcsönöztem egy esküvői ruhát. Eleve úgy mentem be, hogy nekem csak és kizárólag lapos talpú cipő jöhet :D


Persze olyan ruhába lettem szerelmes, amihez kötelező volt a magas sarok.


Nem azért, mert ráléphetek, hanem mert a táncpartnerem léphet rá, és akkor szakad.


Igen, elvárás, mert helytelen használat során az anyag megsérül, és az mindkettőtöknek kellemetlen.

2022. febr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Sosem értettem, hogy minek az uszály. 99%-uk olyan, mintha az asztalterítőt húzná maga után az ember, a kényelmetlenségről nem is beszélve.

Igen, elvárás. Sokat ráfizethetsz, ha megsérül az anyag, akár a próba során is.

2022. febr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha kölcsönzöd, akkor tök jogos elvárás a szalon részéről. Ha megsérül az anyag, drága javíttatni. Egyébként én se értem az uszály lényegét. Oké hogy szép benn vonulni, meg jól mutat a fotókon, de utána azt a szutykos részt, amit végighúzol a földön, felcsatolni a ruhára, háááát... Szóval lemondtm az uszályról és inkább egy hosszú fátylat csináltattam, azt is lehet húzni a földön és a szertartás után egyszerűen leveszem.
2022. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahol rendesen törődnek a ruhákkal, igen. Egy átlag esküvőn, lagzin nagyon könnyű tönkretenni az uszályt... táncpartner rálép, gyerek rálép. Azért ők sem krőzusok, hogy minden esetben tudjanak új ruhát venni helyette (mert nem is mindegyik szakadás javítható úgy, hogy ne legyen látványos a szakadás helye... mert gondolom, te sem vennél meg egy toldozott-foldozottnak tűnő ruhát).
2022. febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kölcsönöztem a ruhámat, és volt hozzá egy nem túl hosszú, felgombolható uszály. Őszintén, alig vártam, hogy felgombolhassam, pedig csak a fotózásra és a bevonulásomra engedtük le, de már az anyakönyvvezető előtt is mindig csak útban volt vagy elfelejtettem, és ráléptem, csavarodott mindenfelé. Szerintem a lagziban kivégeztük volna tánc közben :D Ez tipikusan olyan dolog, ami tök jól néz ki, de nagyon nem praktikus.
2022. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Azért vannak a koszorús gyerekek, hogy az uszályt fogják.
2022. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg egy pólót a bokádra kötni, aztán menjél vele egy kört. Nézd meg hogy fog kinézni.


Oké hogy az esküvő nem a mocsárban van, de az emberek egyrészt úgyis behordják a koszt, másrészt rálépnek aztán szakad is.

2022. febr. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem hulyeseg az uszaly. En is voltam eskuvom, amennyi ido elment a felcsatolas, lecsatolas, igazitas aztan ujra elolrol resszel hat kiabrandito volt, csomot kellett mindig varni es mindenki aki ebben reszt vett az uszaly muatt aggodott. Megeri? Berelj egy szep de kenyelmes darabot es elvezd az eskuvod.
2022. febr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!