Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kit illik meghívni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit illik meghívni?

Figyelt kérdés

Polgári esküvőre kiket illik neghívni, ha nem akarunk emiatt nagy felhajtást Lényegében egyelőre csak a papír fontos, rendes esküvőt majd máskor szeretnénk.

Menyasszonyi ruha se lesz rajtam, majd csak a templomi esküvőn, ami nem most lesz.


2022. febr. 14. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szülök, nagyszülök, testvérek, esetleg ezek házastársai, meg néhány kifejezetten közeli barát.

De én csak olyanokat hívnék meg, akár illik, akár sem, akikkel jó a kapcsolatom, egyébként nem.

2022. febr. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is külön volt, a polgárira szülők és testvéreink jöttek a párjaikkal. 11-en voltunk összesen. Pont ez volt az egészben a szép, mindenki feszmentes, nyugodt volt. Egy korai vacsorára beültünk egy étterembe, beszélgettünk.
2022. febr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek.

Bocsi az új kérdésért, de ti milyen ruhában voltatok? Tudtok képet mutatni a ruháról, hogy kb. milyet "kellene" viselnem? Nagyon tanácstalan vagyok, mert én szinte minden alkalmi ruhában feszengek, kényelmetlent érzem magam bennük :D

2022. febr. 14. 09:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkét alkalommal más-más fehér menyasszonyi ruhában voltam, férjem öltönyben. De nekem nem került ez sok pluszba, mert rokonainknak kölcsönzője van, s így volt legegyszerűbb.


Nehogy olyat vegyél fel, amiben feszengsz! Nincs rá szabály, hogy mit kell viselni. :) Inkább a templomin add meg a módját annyira, hogy a feneked-melled ne legyen totál kint, de akkor sem elvárás sem a fehér, sem a habos-babos!


Voltam már esküvőn, ahol a menyasszony egyszerű, de csinos népviseleti blúzban volt, egy másik meg piros szoknyában, hozzá illő felsőben - párjaik nagyjából hozzájuk öltözve s ennyi. És ugyanolyan szépek voltak!


Nyugodtan vedd fel azt, amiben szépnek érzed magad, és ami a te stílusod - akinek nem tetszik, dolgozza fel magában! :P Talán annyi, hogy azért fekete ne legyen, és sok múlik a kiegészítőkön: alkalmi sál, kendő vagy nyaklánc, fülbevaló, szebb frizura, nőies kabátka, cipő.

2022. febr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fél évvel előbb volt a polgári. Szüleim voltak, párom szülei, és a 2 tanú (nekem a legjobb barátnőm az egyetemről, páromnak pedig a nagynénje).

Tehát így összesen nyolcan voltunk.

Párom öltönyben volt, én egy bézs koktélruhában. Utána beültünk egy délutáni "ebédre". Foglaltunk asztalt előre, de nem mondtuk, hogy esküvő. Viszont ezt simán levették, és a végén egy gyümölcstortát is felszolgáltak, a ház vendégei voltunk:)

(Rá 6 hónapra pedig a "szokásos": Fehér ruha, fátyol, templom, menyasszonytánc, 50 fő, egy panzióban tartottuk. De ez inkább a szülők kedvéért volt:)

2022. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!