Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tradicionális roma esküvőn/lag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tradicionális roma esküvőn/lagziban mik a szokások? Milyen ajándékot illik vinni?

Figyelt kérdés

Meghívtak egy tradicionális roma lakodalomba. Igazából nem is vagyunk közeli ismerősök a párral, csak néha együtt dolgozunk, ezért is lepett meg a meghívásuk és, hogy őszinte legyek, jól is esett.

Mik a szokások? Van-e valami olyan szokás, ami +"fizetős" (pl menyasszonytánc, virágtűzés, sorpohár, stb.) vagy csak nászajándékot szokás vinni?



2022. febr. 23. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Egyszer vótam de kb 10 perc telt el és takony részeg volt a fél banda.
2022. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki leülni a téged meghívó munkatárssal, és őszintén rákérdezni. Szerintem csak jólesne neki, hogy te fontosnak tartod az ő szokásaikat és igazodnál azokhoz.
2022. febr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Nyisd ki a pénztárcát alaposan. Minden a kifelé mutatásrol szól és arról ki a lóvésabb stb. Én nem mennék így el.
2022. febr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

Minden fizetős, mindenhova dugdossák a tíz- és húszezreseket. Virítani kell a lóvét ezerrel.

Aztán hogy az alkohol és az eltérő kultúra mennyi erőszakot szül, pusztán rajságból meg tesóságból, az majd kiderül menet közben.

2022. febr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!