Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt már olyan hogy botrány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy botrány, veszekedés, vita tört ki az esküvődön?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok sztorikra, ha van ilyen, hogy nagy botrány, vita vagy veszekedés tört ki az esküvődön vagy épp az esküvőn amin voltál. Kínos volt utána, rendeződött? A folytatás is érdekelne. Köszönöm, írjatok sokan.

2022. márc. 28. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
2022. márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1.Értékelem, hogy erőt vettél magadon és kimásoltál pont erről szóló cikket de én saját tapasztalatokat szeretnék olvasni, nem cikkeket.:) Köszönöm megértésed.
2022. márc. 28. 20:27
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Az összes gagyi szappanoperában. Előre lehet tudni, hogy balhé lesz, és pont a legjobb pillanatban toppan be Frito Bandito és Montoya ezredes, és közlik, hogy a vőlegégy Gomes Ronaldo di Versacche és a menyasszony Isabella Vadangyal valójában féltestvérek, mert a fiú apja lefeküdt a csaj anyjával, még Ristorante monsignor bálján.
2022. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3.Nos értem, de mint írtam olyanok írjanak inkább akikkel történt ilyesmi..és megosztanák itt.
2022. márc. 28. 20:31
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
a múltkor az egyik esküvömön nagy botrány volt
2022. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5.köszönm, kicsit bővebben kifejtenéd? Hogy kéne jobban elmagyaráznom hogy a kérdéshez megfelelő válaszok érkezzenek?...azt hittem világos vagyok.
2022. márc. 28. 21:38
 7/11 anonim ***** válasza:
4%
Nekem eddig minden esküvőm botrányba fulladt, lehet nem kéne havonta tartanom egyet
2022. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Vendég voltam. A menyasszony apja bekarmolt rendesen, aztán elkezdte fogdosni az egyik koszorúslányt, aki csak 12-13 éves volt. Természetesen oltári balhé lett. A felesége is ordított, a kislány szülei is, előkerült egy másik rokon lány, akit az öreg szintén fogdosott régebben, a menyasszony kiborult, az anyósa hisztizett, hogy most azonnal érvényteleníteni kell a házasságot, mert pedofil nem kerül a családba. Perceken belül elszállingózott az egész násznép, rendesen sorbanállás volt az ajtónál kifele menet.

El is váltak a fiatalok pár héttel később, hiába próbálták megmenteni a házasságuk.

2022. márc. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Laylah ***** válasza:
100%

Vőlegény bátyja ivott be úgy istenesen. Éjféltájt elvitték aludni, 2 óra múlva visszajött félpucéran (októberben éjszaka), a rózsabokron keresztülvágva, ordítva, fenyegetőzve. Nem lehetett leállítani, a vőlegény sem tudta. Mindenkivel agresszív volt. 4 körül elindult valamerre, még egyszer visszajött egy vércseppes ingben, majd megint eltűnt. Egy nagyobb, apartmanokkal szórt szállás volt. 5 körül valaki elment megnézni, hogy megvan-e még, nem volt a szobájában, így minden férfit összehívtak (páromat is, akivel már épp zuhanyzás után készültünk aludni), hogy keressék meg. Nagyjából másfél órával később találták meg egy lezárt részen. Reggel 8 körül fogta magát, kocsiba ült és hazavezetett...

De volt ott az este mindenféle, mindenkinek a lelki problémája pont akkor tört fel, szóval volt dráma rendesen.

2022. márc. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Rokon esküvőjén volt balhé, az étterem nagyon gáz volt, úgy hívtak be valami csajt felszolgálni utcai ruhában, gondolom nem lett volna műszakja, nem hozták az italokat, neked kellett kikönyörögni meg kiszolgálni magad, kitették a direkt félrerakott süteményeket, amikor meg lett mondva, h ne, a kaja nem volt elkészítve előre (kb 20-25en voltunk, csak nekünk volt lefoglalva a hely), a végén apósom nem volt hajlandó kifizetni a teljes összeget ezért a gányságért és tudták, h igaza van, mert nagyon ellenkeztek...így leírva annyira nem gáz, de ott helyben ülni elég kínos volt mindenkinek.
2022. márc. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!