Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért baj az, ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha nem akarok lagzit? Egyelőre pénzem sincs, és nem akarom, hogy anyuék is beszálljanak pénzzel, hiszen elég volt nekik, hogy segítettek, amíg egyetemre jártam. Azonban a párom akarna+az ő családja is. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Alig vártam, hogy megkérje a kezem, de a lagzi körüli őrület nekem nem az esetem. Még csak nem is akarok tiszta fehér ruhát, hanem valamilyen krémszínűt, lila vagy bordó betétekkel. Az anyukája meg múltkor azt mondta, hogy életemben egyszer lesz rajtam fehér ruha, valamint anyum is említette, hogy nem tudná elképzelni csak egy családi ebéd keretében a lagzit. Meg lehet ezt úszni családi veszekedések/sértődések nélkül? Mert szerintem a lagzi sajnos ma már erről szól... Igen, tudom, nem kell szülőkre hallgatni, sőt nem is lesz így, viszont a párom meg akarna lagzit. Kérdés, hogy miből is? Egyedüli kompromisszumnak az tűnik, hogy elmegyünk hajóra dolgozni, és abból megcsináljuk. Én nem akarok senkit sem adósságokba és költségekbe sodorni. 15 éves korom óta dolgoztam itt-ott, diákmunka, stb, hogy könnyítsem anyumék szituációját, most sem akarom másképp. De félek, hogyha mégis a lagzi mellett döntünk, akkor totál rossz kedvem lesz végig... anyós meg már a dátumokat is megnézte, hogy mikor lehet időpontot foglalni, és ez is kiakasztott. :(


Ja és még a mesterdiplomámat meg kell írnom, ez is hátráltatja, de ez meglesz gond nélkül. Így állandó munka nélkül pedig nem tudok lagzit tervezni, és ezt nem érti senki.


25L



2015. szept. 30. 13:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

ilyen családdal az a legjobb, ha szépen tojtok mindenkire, fogtok 2 tanút és egybekeltek. olyan ruhában ami neked tetszik!


anyóst meg a párodnak kéne leállítani

2015. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Le is állítja, rá is förmed olykor, de hiába... Ja és akkor arról ne is beszéljünk, hogy nem tetszik nekik, hogy ki akarunk menni külföldre dolgozni. Indok: mert messze van. :D
2015. szept. 30. 13:39
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
minek kell akkor beavatni? bólogattok kettőt, hazamentek és sz-rtok rá, hogy mit mond.
2015. szept. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Sértődés nélkül nehezen ússzátok meg.Remélhetőleg a párod nem az anyjára fog hallgatni,hanem rád.Az a véleményem,hogy legyen lagzi,de ne hagyjatok beleszólást senkinek.Az a hajón dolgozni jó ötletnek tűnik,mindenképp ti keressétek meg az árát,így nem birja utólag senki a fejetekhez vágni.
2015. szept. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Hu, hat ez egy remek alkalom, hogy bizonyitsatok egymasnak, hogy a csalad vagy ti?

Igen, megfognak sertodni, de en lesz.arnam, mar bocsi. A ti eletetek.

Es nehogy mar abba is beleszoljanak, hogy mehettek-e kulfoldre vagy sem.


Az ilyenektol kiborulok. :D

2015. szept. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem fognak beleszólni, akkor is kimegyünk, csak amint mondod, én is kiborulok az ilyesmitől...
2015. szept. 30. 13:54
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Meg valami. Az, hogy ti kimennetek hajora dolgozni, csakhogy legyen lagzi, nevetseges. Ne a csalad befolyasoljon.


5-os voltam.

2015. szept. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Dehogyis, előtte is tervben volt! Igazából én is szeretnék, de még ha csak egy ebédet akarunk csinálni, azt is kellene finanszírozni valamiből. És én egy fillért sem akarok senkitől kérni. Szóval érted, így is, úgy is mennénk, és akkor már összekötnénk ezzel.
2015. szept. 30. 13:56
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogjátok megúszni a sértődést, sőt, fel is fogják hánytorgatni, akármi lesz, de ez a ti életetek, a ti közös döntésetek, nektek kell eldönteni közösen, hogyan szeretnétek.
2015. szept. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ok, ertem, hogy nem akarsz kerni senkitol. En is ilyen vagyok. Egy ebedet meg konnyebben ossze tudtok hozni, es meg is tartotok egy kis unnepseget is.
2015. szept. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!