Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik-e ajándékot adnom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik-e ajándékot adnom a szüleim házassági évfordulójára?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Basszus, mi van a mai fiatalokkal??? Illik-e? Én sosem azért adok ajándékot, mert illik! És nem is az alapján várok valakitől ilyen gesztust, mert illik.

ha szereted őket, és meg tudod valamivel lepni őket, akkor miért ne? és nem kell nagy dologra gondolni. Csinálhatod aznap te a reggelit, vagy a vacsorát, mégha hideget is esztek... az már nagy ajándék lesz! vagy süthetsz valami könnyű sütit! de akár el is mosogathatsz, ha amúgy nem szoktál...! miért kell mindig ilyeneket kérdezni??

2010. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

Nem, nem illik, nem kell. Akkor sem, ha szereted őket. Arra ott az anyák napja meg a karácsony meg szülinapjuk.

A házassági évforduló kettőjük ünnepe.

2010. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Már van ajándék, pont ezért bizonytalanodtam el, mert a boltban az eladó olyan furcsán nézett rám és vissza is kérdezett kimeresztett szemekkel...

De azért köszönöm!

2010. szept. 14. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nézőpont kérdése.Az én szüleim idén augusztusban ünnepelték a 40. házassági évfordulójukat,de a tesóm és én(39-38 évesek vagyunk) is "csak" 1-1 sms-t dobtunk Nekik(a szülők apa 66-anya 62 évesek).Ezt nem nekünk kell ünnepelni,hanem Nekik.A 25.-et megrendeztük,és az 50.-et is megfogjuk!Én sem várom el,hogy a szüleim az enyémet(sok-sok év)megünnepeljék(a bátyám még nem nősült meg,de folyamatban van a dolog).
2010. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nahh akkor ez mégsem olyan természetes dolog...

Köszönöm a válaszokat!

2010. szept. 14. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi adtunk a testvéremmel, a 20. évfordulóra. Azt hitték, hogy elfelejtettük, de olyan ajándékot kaptak, amire már az esküvőjükön vágytak. Örömükben elpityeredtek. Szerintem mindenképp add oda nekik, hálásak lesznek. :)
2010. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!