Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A szüleim 25. házassági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim 25. házassági évfordulójára mit illene ajándékozni?

Figyelt kérdés
Még tanulok, tehát anyagilag vannak korlátaim. 22 éves vagyok és lány.
2009. nov. 15. 19:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
74%

Nekem pont augusztusba volt a szüleim 24.-ik házassági évfordulója, és vettem nekik egy tortát meg anyukámnak egy ezüstnyakláncot apumnak pedig kocsiba dolgokat!meg neki is egy ezüst nyakláncot!

De nem tom mit szeretnek a szüleid!

írta:Andi 12éves lány.

2009. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Anyuék 25. házassági évfordulója 2006-ban volt és mi tesómmal egy üveg bort cimkéztettünk fel és néztünk mellé egy szép díszdobozt és 2 poharat, amin 2 gyűrű volt összefonódva.

19 éves lány

2009. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én valami személyeset adnék neki, ami emlékezteti őket az eltelt 25 évre. Szóval valami egyedi ajándékot.

Én azt terveztem a szüleim 25. házassági évfordulójára, hogy egy esküvői képükből csináltatok puzzlet, amit ki kell rakniuk (hogy legyen valami élvezet is benne.Persze nem 100 db-osban :P).

Aztán bekereteztetném nekik, hogy kirakhassák a falra. :)


De tortára is lehet fényképet rakatni, ha gondolod..


Én mindenképp olyasmit adnék, ami kapcsolódik az ünnephez. Amit mind a ketten szép emlékként tudnak visszaidézni.

Akár még egyen póló is szóba jöhet, azzal amit mind a ketten nagyon szeretnek.


Bár ez a szüleidtől is függ. Az enyémek szeretik, ha személyre szabott ajándékot kapnak. A külön-külön kapott ajándék ilyenkor szerintem furcsa és értelmetlen. Hisz nem a személyt ünnepeljük, hanem a 25 évet.

2009. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Mi a tesómmal nem veszünk soha semmit a szüleink házassági évfordulójára. Az az ő ünnepük, és egymásnak vesznek valamit, meg el szoktak menni étterembe vacsorázni.
2009. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk októberben volt a nagy esemény :) Sosem szoktuk szüleimmel közösen ünnepelni az évfordulókat, viszont úgy gondoltuk, a 25. még is csak egy kerek és szép szám. Elég csúnya vitán voltak túl sajnos így nagyon féltem hogy fognak reagálni a meglepetés ebéden. Tesómmal, unokatesóimmal és nagymamámmal szervezkedtünk a hátuk mögött. Sütöttünk közösen egy tortát, aminek a tetejére ezüst kis golyócskákból kiraktunk két szívet, az egyikbe 25-öt írtunk, a másikba a nevük kezdőbetűit. Az asztalra pedig én készítettem egy képkeretet, őszi színes falevelekből, egy olyan virágból, amilyen anyu csokrában volt, egy hatalmas 25-ös számmal. Az esküvői képüket tettem bele, mindketten mosolyognak rajta. Nem vertük magunkat nagy költségbe, még is nagy volt az öröm és a sírás. Gondoltunk még arra, hogy egy fényképes könyvet csináltatunk, vagy egy videót, de a viták miatt jobbnak láttuk csak szolidan megünnepelni. Esetleg szép lehet az is, ha valamit felhoztok az esküvőről. Hasonló torta, egy zene, kép, vagy bármi :) Sok sikert! 20/L
2009. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


tegnap ünnepeltük a szüleim 54. házassági évfordulóját, és ezt a családi fotóskönyvet ajándékoztuk nekik. Nagyon nagy öröm volt, csinálni is, meg közösen nézegetni is.

2009. nov. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, azt hiszem már tudom mit kapnak:)
2009. nov. 16. 19:12
 8/13 anonim ***** válasza:
Az én szüleimnek is nemrég volt a 25. házassági évfordulójuk. És a Tesómmal közösen szerveztünk nekik egy meglepetés vacsorát, ahova meghívtuk a legjobb barátaikat, ők hoztak sütiket, és készítettek ételeket. A szüleim nem sejtettek az egészből semmit, nagyon jól sikerült az este. Amúgy egy nagy üveges pezsgőt, és egy emeletes tortát kaptak , 25. évfordulós táblával a tetején.
2009. dec. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagyíttattam ki az esküvői fotójukból titokban egyet nagy méretre (21*30), mivel eddig csak kis képük volt albumba ragasztva, majd veszek valami szép keretet hozzá. De szívesen adnék még ezen kívül nekik valamit, amit akár én csinálnék meg itthon. Egyéb házassági évfordulóra, nem szoktunk nekik ajándékozni, és ünnepelni családostul, de ez úgy gondolom különleges alkalom.

Szóval várom még a válaszokat, hogy Ti mit adnátok, adtatok nekik. :)

2010. júl. 4. 00:22
 10/13 A kérdező kommentje:
Szeptemberben lesz az évfordulójuk.
2010. júl. 4. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!