Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kérdés a menyasszonyi ruháddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdés a menyasszonyi ruháddal kapcsolatban! Neked hogy volt?

Figyelt kérdés
Vetted vagy bérelted a ruhádat?Mikor volt?Mennyibe került?
2010. szept. 15. 09:58
1 2
 11/19 anonim válasza:

Nekem tavaly volt az esküvőm, EddyK ruhám volt, ez:

[link]

110e forint volt a bérlése, és a tisztítás és javítás természetesen a szalon költsége volt utána!

Sőt, kifejezetten kérték, hogy a lagziban is akármi rákenődik (csokitortától a vörösborfoltig) ne nyúljunk hozzá, se vízzel, se semmivel, mert nekik mindenre van direkt arra való vegyszer! A szakadás is bele van kalkulálva (menyasszonytáncnál lehetetlen mindig a ruhára figyelni), nem véletlenül ennyibe kerül a kölcsönzés.

2010. szept. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én megvettem, mert megvenni olcsóbb volt újonnan, mint használtam bérelni. Mindennel együtt 155 ezer volt, bérleti díj 170 e, tisztítás 5 e Ft, ha tönkremegy a ruha, akkor +30%, és hozzá még a fátyol bérleti díja 5-20 ezer között, hossztól függően.

Most szeretném eladni. 75-ért odaadnám az egészet, tartozékokkal, 40-es méret. Ha érdekel, küldj privit.

2010. szept. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
én mindenképpen sajátot akarok, 1 év múlva lesz az esküvőm. el sem tudnám képzelni, hogy bérelt ruhában esküdjek. nem legy nagyzolós esküvő, de a ruhából nem engedek. az apukám fizeti a felét, ez lesz tőle a nászajándékom. kb 300-400ezer Ft-ot szeretnék rákölteni mindennel együtt. hozzá kell tegyem, hogy 5 éve erre gyűjtök.
2010. szept. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én béreltem, 3 évvel ezelőtt, kiegészítőkkel együtt volt 80ezer forint. De tél volt és volt hozzá bolero meg pelerin is.
2010. szept. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én tavaly béreltem. 90.000 Ft volt, ebbe beletartozott a fátyol, a kesztyű (amit nem vettem fel, mert nekem nem tetszik), egy stóla, meg kérhettem volna ékszert is hozzá, de inkább sajátot viseltem.
2010. szept. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én először nem is akartam "nem volt lakodalmunk csak másnap egy ebéd a családnak" de aztán rábeszéltek.

Nem akartam sokat költeni rá szerencsére a lakhelyemtől pár km-re volt.A vaterán licitáltam rá mikor ki mentem a címre akkor tudtam meg hogy szalon nem privát. Elvileg vettem volna a ruhát 25000 ért de mivel amire én licitáltam nem lett volna jó mer már el is adták így fel ajánlotta a hölgy hogy a választott ruhát bérelhetem vagy megvehetem amennyi a másik lett volna.

Én béreltem mert egy másik lány is lefoglalta már a ruhát.

Így a ruha boleroval 25000ft volt ekrüszínű San Patric-os A vonalu abroncsos, Fátylam nem volt mert olyan hajam volt amibe nem kellet.És ez most volt Július végén

2010. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekem is júli végén volt.

A ruha kiegészítőkkel eggyütt és menyecske ruhával össz. 70000Ft volt.

Nagyon szép ruha volt. mindenki dicsérte.Nagyon-nagyon:)

Bár ha megírnád hogy az ország melyik részén keresel ruhát, akkor nagyobb segítséget, használhatóbb tanácsokat tudnánk adni.

2010. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
5 éve béreltem, 85 ezer forint volt. Kaptam ékszert, kesztyűt és kettő fátylat. Egyik a fejem tetején, másik a kontyom alatt volt. Az alsó a földi ért és a lakodalomban nem viseltem. Bolerót nem kértem, mert nyár közepén 40 fokban volt az esküvőnk.Ebben az árban a menyecskeruha is benne volt. A férjemnek még 5 ezerért kértünk mellényt és hozzá nyakkendőt.
2010. szept. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én idén vettem 280 ezer ft volt mire rám igazították.

[link]

2010. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!