Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A vőfély nem reagál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőfély nem reagál?

Figyelt kérdés

Tegapi napon írtam a vőfélyünknek, hogy mikor ejtjük meg a találkozást a részletek megbeszélése miatt.

Elolvasta, de semmi reakció.

Nem kért előleget. Nincs szerződés. De biztosított róla, hogy ő így szokta. Szeptemberben foglaltuk le. 5 hét múlva esküvő.

Tudom, hogy addig még sok idő, de még pár dolgot meg kellene vennünk. Illetve , azt is meg kellene beszélni, hogy még mire van szükség. Mit szeretnénk, mit nem. (Gondolok az illetlen disznó humorra... )

Ti meddig várnátok a válaszra? Zaklatni nem szeretném.

De ha meg nem is reagál, kicsúszunk az időből , hogy találjunk egy vőfélyt vagy ceremónia mestert...

Fogalmam sincs, hogy mit csináljak :D



2022. máj. 6. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Keress mást!
2022. máj. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

Örülj neki, nem kell nektek az a bohóc, hidd el! Így is a nagy számok törvénye alapján lesz bunkó a vendégek között is egy-két zöld/lila/sárgazakós bunkó, de annak legalább nem fizettek, sőt ő ad pénzt nektek, ha minden igaz.


Minek nektek oda egy olyan ember, aki azon fog "viccelődni" kínrímekben, hogy a vőlegénynek mekkora farka van, a menyasszonynak mekkora segge, ki-mit-hogyan szop, meg szar csasztuskákat sütöget el a pörköltről és a fasírtról.


Jobban járnátok nélküle!

2022. máj. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
III.Edricus Anxious - Igen, ettől mi is tartottunk. Nekünk csak levezényelni kellene az egészet, erre kerestünk valakit. Nem szeretünk nagyon szerepelni
2022. máj. 6. 17:38
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

3.


Akkor kérjetek meg egy igényes embert, aki szeret szerepelni, de nem ízléstelen. Sajnos a vőfélyek kötelezően azok, azt gondolják, hogy ezt várják el tőlük, sajnos, pedig csak 1-2 öreg alkoholista nevet a bunkóságaikon, azok is általában az addigra elfogyasztott jelentős mennyiségű tömény pia miatt.

2022. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ceremóniamesterben gondolkozzatok. Ő olyan stílust vesz fel, amilyet szeretnétek. Én így felnőtt fejjel egy olyan lagziban voltam, ahol vőfély volt, tele volt obszcén humorral, szexuális jellegű játékokkal, amikbe a barátokat vonták be nyilván, nem a nagyszülőket. Életemben nem éreztem magam olyan kellemetlenül, mint ezek a játékok alatt, pedig nem vagyok egy prűd egyén. Szerintem nem ennek kellene megmaradnia egy esküvőből, de ez csak az én véleményem.

Ha megvan a telefonszáma, hívd fel. Lehet, hogy csak az a szokása, hogy a részletekre majd az esküvő előtt 1-2 héttel tértek ki. A mi cm-ünknek ez volt, mivel minden hétvégére jutott egy párja, gondolom így tudott leginkább a párra hangolódni. Bár ő kommunikált azért és egy hónappal az esküvő előtt küldött is egy doksit, amit ki kellett töltenünk. Arról szólt mit hogy képzelünk el, az örömszülők nevei, tanuk, közeli családtagok, egyéb szolgáltatók, menü, torta íze, blabla... Neki egy itiner gyakorlatilag.

2022. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sos kezdjetek el keresni valakit ismerősi körben. Az ipsének meg írjátok meg, hogy most mi a helyzet? Simán lehet, hogy elfelejtette.
2022. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt nem hiszem, hogy elfelejtette. Úgy tudom neki egy esküvő egy átlag ember havi fizetésének felel meg.
2022. máj. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mégegyszer ráírtam. Megkérdeztem keressünk e mást.

Azt mondta, hogy elfoglalt volt, kirándulni van ma.

Azért tartok a kommunikáció hiányától, mert félek, hogy nem tartja be a megbeszélteket, hanem megy a saját feje után...

2022. máj. 7. 12:51
 9/13 anonim ***** válasza:
41%

8.


Az egyik korábbi válaszban leírt ceremóniamester minőségi ugrásnak tűnik a vőfélyekhez képest, ránézésre egy visszafogottabb pár vagytok, így lehet nektek jobb volna az előbbi.

2022. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen,ha jövőhéten nem "fejlődik" tovább a kommunikáció, akkor mindenképpen keresünk mást.
2022. máj. 7. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!