Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek árverés ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek árverés ilyen esküvőt tartani?

Figyelt kérdés

Össze akartunk házasodni a párommal és minden le is van szervezve. Viszont most úgy érezzük, hogy elkapkodtuk. Azt gondoltuk, hogy megtartjuk a lagzit, de nem hivatalos személy tartaná a szertartást, így igazából nem házasodnánk össze. Pár rokon miattunk utazik haza külföldről ezért döntöttünk a "kamu" esküvő mellet. Majd ha készen állunk akkor megtesszük, de már lagzi nélkül.

Félek, hogy a násznép meg fog haragudni.

Szerintetek ez árverésnek számít?



2022. máj. 19. 13:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Te vagy az Zsófi? Tényleg gondok vannak Shane-nel...
2022. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az árverés gondolom átverés akar lenni.

Nem tudom, mire számítotok, de ezzel saját magatokat is csak becsapjátok. Én inkább lemondanám az esküvőt, nem tudnám megjátszani magam, illetve elég szarul érezném magam attól, hogy az összes rokonomból hülyét csináltam (még ha ők nem is tudják a valóságot)

2022. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Kétszer is írod az árverés szót! Gondolom - átverésről van szó. Hatalmas hülyeség (már ha igaz), amit fontolgattok. Le kell mondani mindent, ha meggondoltátok magatokat, nyilván nem fognak megdicsérni.


Azok alapján, amit írtál, szerintem később sem lesz esküvő, mert bizonytalanok vagytok egymásban.

2022. máj. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság. Kiadtok milliókat a semmire.
2022. máj. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
de átverés
2022. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
#4 Igen, kiadnak egy halom pénzt, de lehet, hogy pont abban reménykednek, hogy még több jön majd vissza a vendégektől borítékban...
2022. máj. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Istenem, de gázok vagytok... legyen már bennetek annyi, hogy lemondjátok, ha már előre nem tudtok gondolkodni.
2022. máj. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ha elfogadtok nászajándékot akkor átverés, ha csak egy bulit tartatok, akkor nem. Mondjuk ha bulit akartok a rokonokkal, azt lehet tartani amúgy is. Nem ciki lemondani egy esküvőt, inkább most,mint később megbánjátok.
2022. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a f@$z .....meg ilyet se hallottam... 🤣🤣🤣
2022. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A külföldről érkező vendégeknek pont az esne szarul ha a semmiért mennének haza, nem az hogy elmondod. A repülőjegyet meg tudták venni olcsón ha időben szóltál nekik a lagzi rol, szóval nem veszítenek sok pénzt. Sőt ha biztositással vették akkor talán vissza is kapják a pénzt. Szabadságukat valószínű át tudják tenni. De elrakni a nászajándékot miközben nem is házasodtak össze az nagy árverés.

És szerinted senkinek se tűnne fel hogy nem igazi az anyakönyvvezető? Csak leégetnétek magatokat.

2022. máj. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!