Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másért dobog a szíve vagy értem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másért dobog a szíve vagy értem?

Figyelt kérdés

A párommal egy hónapja vagyok együtt és remekül alakul a kapcsolatunk. Mindenfelé mászkálunk,és már a barátainak is bemutatott. Aranyos társaság de nem tetszik hogy a barátai alatt az exét is érti. A lánnyal is minden nap beszél,de nem csak írnak egymásnak hanem fel is hívják a másikat (a többi barátjának csak ír nem hívja őket...)sőt olyan is volt már mióta együtt vagyunk hogy nem értek rá a többiek és csak a csajjal elment biliárdozni mert úgy volt megbeszélve. Szerintetek ez normális? Kb három napja tudom hogy az a csaj az exe és azóta is fújok rá. Féltékeny vagyok, nem tehetek róla. A barátommal mikor elkezdtem kavarni minden hétvégén bulizni járt ahol ivott és ahol más tudatmódosító szereket is használt. Azt mondta,hogy miattam hagyott fel ezekkel és a csajjal tegnap beszélgettem és elmesélte hogy a barátom akkor hagyta abba ezeket mikor a csaj is elkezdte,hogy megmutassa neki milyen mikor nincs magánál. A barátom megijedt hogy a lánynak valami baja lesz és felhagyott mindennel hogy az exe se folytassa. Mindezt persze úgy mesélte el hogy nem tudja én már tudom hogy ők valaha voltak együtt. A barátom sokszor oda adja a telefonját mikor elkérem tőle de tegnap nem képeket csináltam stb. Hanem életemben először megnéztem más ember üzeneteit. Az exével folyamatosan flörtölget és azt írta neki hogy nem mondott le még teljesen róla. A csaj mindig felhoz engem hogy ez velem szemben nem tisztességes de mégsem csinál egyik sem semmit. A barátommal ma beszéltem és úgy köszönt el tőlem,hogy szeretlek szia. Hazudott nekem? Engem szeret és a csajnál csak bántja az önbecsülését hogy szakítottak vele? Ha engem szeret miért találkozik a lánnyal akár kettesben is?

19/L



2017. márc. 1. 12:32
 1/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Itt te vagy a felesleges harmadik... ez a rossz hír.


Ha trollkodni szeretnél, akkor én poén szintjén megcsinálnám, hogy megírnám a lánynak, mint egy harmadik fél a párbeszédeben, hogy szerintem is hülyeség barátnőt tartani, amikor az exért van oda, majd beszélsz vele erről. Hadd kapjon kicsit mindkettő szívrohamot.

És elegánsan venném a kalapom, minden jót kívánnék és a vörös naplementében elviharoznék, keresve a VALÓDI szerelmet.


Itt te mindenhogy rosszul fogsz járni. Egy olyan meccset vesztettél, amit el sem kezdhettél.

2017. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

En nem vagyok biztos benne,h a csajjal szakitottak. Szerintem ezt csak neked meselte be. Ezert lehetett,h kettesben biliardozgat a bnojevel.

Szerintem itt Teged hulyenek neznek. Hasznalati targy vagy,egosimogato. Sajnalom,h ezt kell mondanom. Sajnos sok ilyen ember van. Lattam mar sok ilyen esetet.

Mindegy, majd ,ha lesz ebben is tapasztalatod,majd idoben felismered a szitut.

Ha a lany tenyleg ex es benne van a barati korbrn es allandoan flortolgetnek,akkor Neked nincs dobasod ebben a helyzetben. A szive odahuzza. A kotodest nem tudod megszuntetni soha.



N

2017. márc. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de tényleg nem jó neked, ha ilyen helyzetben maradsz. Lépj ki innen, mert idővel jobban sérülhetsz.

Sok sikert, és fel a fejjel. Jó, hogy nem telt el olyan sok idő, és már kiderült.

2017. márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért tőlünk kérdezed? Honnan tudnánk? Ezt a pároddal kell megbeszélned, néhány idegen tanácsa, akik semmit sem tudnak, semmit sem ér.
2017. márc. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Tenyleg ennyire ostoban vak vagy, vagy csak ugy csinalsz? Te vagy a potpunci. A lyuk, amivel lehet szorakozni, amig a nagy szerelem vissza nem ter hozza. Ez a "kapcsolat" a remekul alakultol baromi messze van.
2017. márc. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk ebben igaza van utolsónak. mi nem tudhatjuk, bár a leírásod nem sok jót ígér.

Ha másért nem, a tapasztalatért: beszélgess el komolyan a barátoddal, és mondd el neki, hogy zavar a helyzet, és adj neki egy kis időt, hogy átgondolja, rendezze magában a dolgokat.

A viselkedéséből úgyis látszódni fog, fontos vagy-e neki.

2017. márc. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ebben a történetben te csak egy kirakatbaba vagy, kérdező. Veled demonstrálja a fiú az exének, hogy lám, nem sírom vizesre a zsebkendőmet miattad, hiszen bármikor felszedek a csajt.

Mielőbb kilépsz ebből a méltatlan szerepből, annál jobban jársz.

2017. márc. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*felszedek egy csajt
2017. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!