Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Több kérdés esküvővel? Kiegész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több kérdés esküvővel? Kiegészítőt, sminket, cipőt mit ajánlasz a ruhához? És a többi!?

Figyelt kérdés

1.: [link] ruhát néztem ki.

A kérdésem: milyen nyakék illik hozzá, piros, fehér, piros-fehér, rövid, hosszú?

[link] milyen lenne hozzá? vagy hosszabb, rövidebb legyen?

Milyen színű cipő kell ehhez a ruhához? Fehér vagy piros?

Ami a modellen van smink, mennyire megy egy barna hajú kék szemű nőnek? Ha nem megy, akkor milyen sminket válasszak?

Kell-e, érdemes-e kesztyűt választani hozzá? Stóla milyen színű legyen? Milyen csokor legyen hozzá: Forma, szín?


2.: Mi az ideálisabb egy lagzihoz? 2 vagy 5óra? 2kevés, 5elég mókázni, ebédelni/vacsorázni? 50fővel?

Terem dekorációhoz mű csokrokat(ízlésesek és szépek, nem műanyag, hanem "selyem" virágok), lehet alkalmazni asztaldíszeknek? Egyszerű asztal díszítést ajánlanátok?

[link] ez a terem... amit gyorsan lehet elkészíteni, szép is, és nem kerül egy vagyonba, egyszerű és nagyszerű legyen.


3.: Milyen szertartás költségek vannak? Polgárinál templominál, ami nem a terembérlés, templom bérleti díja?

De konkrétan még oda kell valami rajtunk kívül, kellékek???

Templom díszítéshez mit javasoltok? Fontos egyáltalán? A plébánia "díszíti" alkalomhoz illőre, de kell?, szép amúgy is a templom!??


4.: Fotós mennyire kell? Elég ha az albumhoz készíttetünk pár művészit, és ahhoz kérünk fotóst, a többit pedig homemade megoldjuk??? Pl a lagzira nem kérünk külsőst, van elég géphez nőtt ismerős, aki készítené a képeket.


5.: Milyen programot szervezzünk a lagzira? Legyen táncolási lehetőség, de még mi??? Gondolom sokan beszélgetnek a másikkal, táncolnak, mi turbékolunk, gratulációt hallgatunk, étkezés, de még mi legyen??? Valami össznépi játék, vagy hogyan legyen?


Bocsi a sok kérdésért, de már egy nagy katyvasz vagyok, és jól jönne egy kis segítség, hogy kitisztuljon a fejem...

Egy épp rettentően beteg menya, akinek rettenrő rövid idő alatt rettentő szép esküvőt kell szerveznie, és meggyógyulnia.


2010. szept. 18. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
nem működik a ruha link :(
2010. szept. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejött a ruha! Úgyhogy nincs a linkkel gond :)
2010. szept. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Elöször is gratula az esküvödhöz:) Ez a ruha valami gyönyörű:)) Nekem ilyen szolid volt: [link]

Én szerintem felvenném hozzá ezt a nyakéket. Ugyanis (állitólag az esküvő után pirosban kell lenni).Szerintem a cipőből a piros is szép lenne hozzá,de inkább a fehér:D


A lagzi szerintem tartson addig amig mindenki jól érzi magát. Nekünk [link] itt volt,asztalok körbe U alakban. Nagyon szépen megcsinálták.Mi fotóst nem kértünk,mert a családból igy is csináltak rólunk filmet.Az én hajam,sminkem ilyen volt: [link]


... Az árakkal nem vagyok tisztában,az szerintem templom függő h mit kérnek..

2010. szept. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én már asszony vagyok, csak a templomit és a lagzit tartjuk, ezért sem vennék fel fehéret:) Ezért is lett ez a ruha, mert menyás és menyecskés egyszerre.


A terembérlés miatt nem mindegy, hogy meddig tart a lagzi, különtermet hogy foglalunk, és ott vagy 5 vagy 2órára lehet kérni, 14:30-20:30ig tartana... és hacsak nem üres az utánunk lévő időpont akkor addig lehetünk ott, sok kisgyerek is lesz, csak nálunk kettő, ezért is gondoltunk ilyen időpontra, mert nincs még késő azoknak sem hazamenni, akik kicsit messzebbről jönnek...

2010. szept. 18. 14:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Hajjaj mennyi kérdés!


A ruha gyönyörű!


Az ékszerek nagyon szépek, szerintem mennek a ruhához, de választhatsz ugyan ilyet fehérben is. Amennyire sejtem az ilyen nyakékek állítható hosszúságuak, te döntöd el mennyire lógjon le, ha tévednék bocsi. :)


Én fehér cipőt vennék fel hozzá, de szerintem pirossat is felvehetsz. :)

Azért jó ez a ruha, mert tényleg mindkét szín jó kiegészítőknek!


Nyomtasd ki a képet, jó minőségbe, és vidd el a sminkesedhez, hogy mit gondol!

Bár jobban jársz, ha leülsz a tükre elé és rábízod magad.

Ha szereted a kesztyűt, vehetsz fel hozzá. Biztosan szép!


Stóla helyett próbálj hozzá pelerint.


A csokor formáját neked kell eldöntened, nekem csepp alakú volt, mert nekem az tetszett és azzal a hasam is takarni tudtam. :) Nem vagyok egy nádszál.

Színben variáld a pirosat és a fehéret.


[link]


Én 5 órát választanám, az nincs korán, de későn sem, és így a messzebbről érkezők sem érnek haza túl későn.


Nekünk a vendéglőben tettek az asztalokra szép selyemvirág csokrocskákat, ízlésesen elrendezték, de mondták, ha bármit szeretnénk nyugodtan vigyük be, ők elrendezik!


Itt van pár jó ötlet :


[link]


Nagyon szép a terem, a ruhád miatt egy kis piros díszítést javasolnék inkább, az asztalok elrendezését is meghagynám így U alakban.

Nekünk csak polgári volt, 7000 ft-ot fizettünk, mi vittük a pezsgőt, amivel koccintottunk, virág a szülő köszöntőre.


A templomi kiadásokhoz nem tudok hozzá szólni.

A templomot szerintem lehet még virágokkal díszíteni a padsorok szélén, hogy érdemes e, ezt nem tudom, mindenesetre szép.


[link]


Azt javaslom, ha megfogadod, hogy mindenképp kérjetek fotóst a polgári és a templomi esküvőre! Azoknak a képeknek gyönyörőeknek kell lennie! :) A lagzira már nem kell.


Keress egy jó vőfélyt, így nem neked kell gondoskodnod a vendégek szórakoztatásáról.

Vagy kérd meg egy jó barátodat, hogy szórakoztassa a vandégeket.


[link]


Itt nézz körül, hátha kapsz egy kis ihletet!


Remélem tudtam segíteni!

Gratulálok!


(A linkek működnek!)

2010. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt néztem teremdekorációnak, és szerintem elég ahoz, hogy legyen is, és el is férjünk, csak anyag kell hozzá, meg egy kis tűzködés, némi virág.

A teremben van egy intarzia kép, ami gyönyörű, nem akarom felülmúlni.


Hú a csokrok... Na eddig sem tudtam dönteni, de ezek mind fantasztikusak, [link]

[link] ez nagyon szép...

De most látom, milyen lenne a csuklón egy nagyon kicsi virágdísz: [link] ilyesmi?


Köszi a segítséget:)

2010. szept. 18. 15:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmeztem, akkor fél háromtól este nyolcig tervezitek a sok gyerek miatt. Sztem erre az időre nem kell ebéd és vacsora is. Meg közben a sütik és a torták. Másból sem állnátok, csak hogy esztek:D

50fővel odaértek fél háromra. Mire elhelyezkedtek, kihozzák a levest, lesz három óra.Mire befejezitek az ebédet, lesz kb 4-fél5. Utána felrakják a sütiket. Ha nyolckor menni akartok, akkor kb hatkor el kell kezdeni a vacsit:D Én készíttetnék valami hidegtálféleséget, amiből a vendégek tudnak falatozni a délután folyamán.

A csokor formáját az alkatodhoz, magasságodhoz viszonyítva válaszd. Ha alacsony, vagy telt vagy, akkor előnyös a csepp alakú.Az hosszít.

A templomi árakat nem fogja tudni itt megválaszolni senki, ugyanis korábbi kérdéseket olvasva, nagyon eltérő. Nekünk pl 35eft volt díszítéssel eggyütt. De volt akinek magának kellett feldíszítenie. Volt akitől 20eft-ot kértek...

Hogy a nyakék milyen hosszú legyen, azt ugyan olyan elv alapján érdemes kiválasztani mint a csokrot.

2010. szept. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Svédasztalos lesz, Trófea grill ha mond valamit...

Nem lesz megszabva, hogy mikor mit hoznak ki, mindenki azt vesz amit szeretne...

2010. szept. 18. 15:31
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem mondott semmit a trófea grill ezért rákerestem.

Az ötlet jó, és így, hogy nincs megszabva milyen ételt mikor visznek az asztalhoz, az egész sokkal szabadabb.

És mindenki akkor táncolhat, amikor csak akar.

Így talán még vőfély sem kell, de azért járj utána, hogy ilyenkor mik a szokások.

Ugye milyen szép csokrokat találtam neked?! :) Nem megnehezíteni akartam a dolgod. :)

Nekem a csuklós virágdísz nem tetszik, vagyis szerintem nem illik eskövőre.

Amit a válaszodba elsőnek linkeltél, na én arra szavaznék!!

2010. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!