Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt ilyen személy az esküvődön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt ilyen személy az esküvődön?

Figyelt kérdés
Vokt olyan személy az esküvődön akit nem kedvesz/ki nem állhatsz, de illendőségből vagy mert rokona a vőlegénynek vagy a menyasszonynak meghívtál és el is jött? Nem rontotta számodra az esemény hangulatát? Beszélgettél az adott személlyel vagy teljesen ignoráltad?
2022. jún. 6. 17:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#8-#10 nálunk is ugyanez volt: exanyós szedett szét minket, pont úgy zajlott nálunk is, ahogy írtad. Küldök is virtuális együttérző mosolyt...:) Anyós már az előkészületeknél beleszólt mindenbe, fel volt háborodva, ha nem úgy döntöttünk, ahogy ő akarta stb., de prosztó módon viselkedett az esküvőn is. Szét is szedett minket.


Na de sok éve elváltunk már, inkább nem ebben a topikban részletezem, nehogy lebeszéljük véletlenül a fiatalokat, a rossz tapasztalatok miatt.:)


Annyi előny van mióta elváltunk, hogy legalább már telipofával tudok röhögni az összes anyós viccen. :D


Tipp a házasulandóknak: senkit ne hívjatok meg az esküvőre, inkább utazgassátok el az erre szánt pénzt, házasodjatok össze valamelyik tengerparton vagy Vegasban;) és akkor nem kell attól tartani, hogy valamelyik paraszt vendég elrontja életetek fontos eseményét. Szóljon csak rólatok;)


40f

2022. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Na most vagyok csak igazán hálás anyósomért ezeket olvasva. Nekem még az esküvői ruhámat is ő varrta, hogy olyan legyen, amilyet szerettem volna.

Egyébként nálunk nem volt ilyen. 14-en voltunk összesen. Csak a közeli család, meg a 2 tanú. Nem is akartunk ennél nagyobb felhajtást.

2022. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
11-es nagyon szépen köszönöm, ezt csak az tudja,aki átmenet ezen. És a lényeg, hogy elvaltal te is, remélem sokkal boldogabb vagy most. Én mindig hálát adok a sorsnak, hogy elváltam és nem kell anyós szemétsegeit és manipulatív baromságait elviselni, amivel a fiát magának akarta. Tudnék mesélni én is, de inkább tényleg senkinek vegyük el a kedvét az esküvőtől. 8-10-es voltam.
2022. jún. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!