Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt ilyen személy az esküvődön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt ilyen személy az esküvődön?

Figyelt kérdés
Vokt olyan személy az esküvődön akit nem kedvesz/ki nem állhatsz, de illendőségből vagy mert rokona a vőlegénynek vagy a menyasszonynak meghívtál és el is jött? Nem rontotta számodra az esemény hangulatát? Beszélgettél az adott személlyel vagy teljesen ignoráltad?
2022. jún. 6. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

nem


de a párom temetésére eljött két olyan ember akit kimondottan nem akartam h eljöjjön ... ki is kisértettem a biztonsági őrrel mind a kettőt.

2022. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az összes rokonommal kiegyensúlyozott, normális a viszonyom. Ez nem azt jelenti, hogy mindegyikkel egyformán megtalálom a hangot, de jó szívvel hívtam mindegyiküket. El is jött mindenki.
2022. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Apukám elettársával régóta nincs kapcsolatom és okkal

Természetesen öt is meghivtuk, minden rendben volt, mindenki jól érezte magát

2022. jún. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Elsőnek. A temetés közel sem egyenlő az esküvővel. Az esküvőre csak azt szabad elhívni, akinek örülsz, míg ha a temetésre eljön valaki, akit ki nem állhatsz, akkoris bunkóság elküldeni.
2022. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Ezen én is fennakadtam.

Egyetlen esetben tartom ezt elfogadhatónak: ha ott a temetésen viselkedik illemsértő módon. Akkor viszont tökmindegy, előzőleg milyen viszonyban voltam vele, aki nem tud viselkedni egy temetésen (mondjuk részegen jelenik meg), az megérdemli, hogy kivezessék.

2022. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen. Csak olyanokat hívtunk az esküvőre, akik a mindennapjaink része, akiket szeretünk, akikkel tartjuk a kapcsolatot. Illendőségből senkit nem hívtunk, és emiatt nem is voltunk százan, de számunkra így volt meghitt, családias. Azokkal, akiket csak az illendőség miatt kellett volna meghívni, azóta sincs semmilyen kapcsolat.
2022. jún. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Volt: anyósom :)

De muszáj volt meghívni, nem csináltam belőle ügyet. Persze a jelenléte lehúzó és bántó volt, mint mindig, de igyekeztem fizikailag kerülni őt.

2022. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, exanyósom. Hülyén is viselkedett, mindent leszolt, bunkó volt, de hát amúgy is ilyen volt a termeszete. Nemcsak az esküvőt, a hazassagot is tönkre vágta.
2022. jún. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó, ugye tudod hogy nem az anyósod miatt tönkre a házasságod?!
2022. jún. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9-es azt te nem tudhatod, az anyós is bőven benne volt, mert az első talalkozaskor közölte, hogy nem fogad el, szétszed minket, mivel egy barátnője lányát szánta a fiának. Ha alapból nem bírja fia valasztottjat, em akarja, hogy együtt legyenek,miért ne tehetné tönkre egy kapcsolatot? Találékonyak ám az anyósok, hidd el. De nem megyek bele részletekbe, mert már sok éve elváltunk, inkább örülj, ha te nem fogsz ki egy ilyet.
2022. jún. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!